Rodina

Vyhrajte novou LEGO® DUPLO® Nemocnice

Jak si hrají vaše děti? Podělte se s námi o jejich mistrovská díla.

Vyfotografujte umělecké kreace vašich dětí ztvárněné ze stavebnice LEGO® DUPLO® (vkládejte prosím pouze fotografie staveb, ne dětí), vložte fotografie na stránkyhttp://www.duplosvet.cz/#/gallery s popiskem: Zn. zena-in a zkuste vyhrát Velkou městskou nemocnici od LEGO DUPLO.

Novinka s názvem Velká městská nemocnice nechá děti nahlédnout do nemocničního prostředí a vyzkoušet si jak se používá rentgen, sádra nebo nosítka.

duploJak nejlépe vysvětlit dětem, že návštěva lékaře může být trochu nepříjemná, ale velmi potřebná? Rodiče k tomu využívají mnoho pomůcek. Od léty prověřených obrázků, které rozdává paní doktorka, přes drobné odměny až po různé hry. Právě hry pomáhají dětem pochopit velký svět, a zmenšený, přesto reálný svět LEGO DUPLO, je k tomu ideální pomůckou. Vynikajícím průvodcem v cestě za zdravím jim nyní může být i Velká městská nemocnice od LEGO DUPLO. Děti se formou hry naučí, jak vypadá rentgen, jak se postarat o miminko, na co má pan doktor stetoskop nebo proč zlomenina patří do sádry.

Také Vás NOVINKA v podobě LEGO® DUPLO® Nemocnice zaujala?

Pak neváhejte a zapojte se do soutěže na stránkách http://www.duplosvet.cz/#/gallery. Vyfotografujte umělecké kreace vašich dětí ztvárněné ze stavebnice LEGO® DUPLO® (vkládejte prosím pouze fotografie staveb, ne dětí), vložte fotografie na stránky http://www.duplosvet.cz/#/gallery s popiskem: Zn. zena-in a zkuste vyhrát Velkou městskou nemocnici od LEGO DUPLO.

 

 

 

 

 

   
15.11.2011 - Děti - autor: (red)

Komentáře:

 1. [3] Jarkkka [*]

  Lego duplo nemocnice je skvělá hračka, dcera po ní už pokukuje :)

  superkarma: 0 11.03.2013, 21:05:07
 2. [2] kajinek [*]

  Nemám takové děti abych se mohla zůčastnit soutěže, výhra je pěkná.

  superkarma: 0 01.12.2011, 00:45:10
 3. [1] jithule [*]

  soutěžím tak jsem zvědavá

  superkarma: 0 28.11.2011, 22:34:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme