Jak si hrají vaše děti? Podělte se s námi o jejich mistrovská díla.

Vyfotografujte umělecké kreace vašich dětí ztvárněné ze stavebnice LEGO® DUPLO® (vkládejte prosím pouze fotografie staveb, ne dětí), vložte fotografie na stránkyhttp://www.duplosvet.cz/#/gallery s popiskem: Zn. zena-in a zkuste vyhrát Velkou městskou nemocnici od LEGO DUPLO.

Novinka s názvem Velká městská nemocnice nechá děti nahlédnout do nemocničního prostředí a vyzkoušet si jak se používá rentgen, sádra nebo nosítka.

duploJak nejlépe vysvětlit dětem, že návštěva lékaře může být trochu nepříjemná, ale velmi potřebná? Rodiče k tomu využívají mnoho pomůcek. Od léty prověřených obrázků, které rozdává paní doktorka, přes drobné odměny až po různé hry. Právě hry pomáhají dětem pochopit velký svět, a zmenšený, přesto reálný svět LEGO DUPLO, je k tomu ideální pomůckou. Vynikajícím průvodcem v cestě za zdravím jim nyní může být i Velká městská nemocnice od LEGO DUPLO. Děti se formou hry naučí, jak vypadá rentgen, jak se postarat o miminko, na co má pan doktor stetoskop nebo proč zlomenina patří do sádry.

Také Vás NOVINKA v podobě LEGO® DUPLO® Nemocnice zaujala?

Pak neváhejte a zapojte se do soutěže na stránkách http://www.duplosvet.cz/#/gallery. Vyfotografujte umělecké kreace vašich dětí ztvárněné ze stavebnice LEGO® DUPLO® (vkládejte prosím pouze fotografie staveb, ne dětí), vložte fotografie na stránky http://www.duplosvet.cz/#/gallery s popiskem: Zn. zena-in a zkuste vyhrát Velkou městskou nemocnici od LEGO DUPLO.

 

 

 

 

 

Reklama