Nedávno jsme vám představili značku zdravého životního stylu NutriCare v článcích zde a slíbili soutěž. Ta přichází právě teď!

Co můžete vyhrát?

Šťastná výherkyně se může těšit na měsíční stravování dle jídelníčku na míru včetně dopravy jídla domů v hodnotě 15 324 korun od firmy NutriCare. Každé ráno po dobu jednoho měsíce bude zdarma dostávat pět vyvážených zdravých jídel na celý den.

Vylosovaná čtenářka dále získá bezplatnou konzultaci s dietologem. A aby si mohla dát pěkně do těla, dostane také šest voucherů na vstupy do klubu Holmes Place www.holmespace.cz. Cvičit s ní budou odborníci z fit4life www.fit4life.cz/.

 

Jaké jsou podmínky?

Pokud se chcete zapojit do soutěže a vyhrát, musíte být z Prahy. Je to kvůli omezené trvanlivosti potravin, které jsou vždy připravovány v noci nebo večer předešlého dne a dopravě na místo.

 

Další podmínkou je, že skutečně chcete zhubnout, budete svědomitě dodržovat jídelníček, zdržíte se všech laskominek a pamlsků a budete cvičit podle rad a doporučení odborníků.

 

A protože i my chceme být u toho, musíte také souhlasit s nafocením fotografií, před hubnoucí kúrou, během ní i po skočení měsíčního programu, a také s několika rozhovory, které budou vycházet v denním vydání na Ženě-in.

 

Další podmínkou je, že se zúčastníte soutěže, kde odpovíte na 1 otázku. Soutěž naleznete ZDE.

 

A poslední podmínkou je, že jakmile odpovíte v soutěži, tak zašlete svoji fotografii z poslední doby spolu s nickem, pod kterým jste soutěžila, na e-mail:

petra.pojerova@zena-in.cz

 

Výhercem měsíční hubnoucí kúry se stane 1 čtenářka a další 3 čtenářky z Prahy získají jednodenní závoz jídla na vyzkoušení.

 

Těšíme se na vás!

 

Reklama