Představujeme ceny, které můžete vyhrát v naší letošní Velké vánoční soutěži! Nemusíte dělat nic jiného než to, co děláte v magazínu Žena-in.cz běžně. Šanci má každá čtenářka! Co konkrétně můžete získat...

Fén Braun Satin Color v hodnotě 1.500 Kč, kartáč na vlasy a vlasovou kosmetiku Schwarzkopf

hraFén Braun Satin Color v hodnotě 1.500, kartáč na vlasy a vlasovou kosmetiku Schwarzkopf je cena pro ty z vás, které rády diskutují. Získá ji čtenářka, která nasbírá nejvíce bodů za příspěvky pod redakčními články a v diskusích. Počítat budeme ale pouze věcné příspěvky, nikoli samotné Smajlíky či jednotlivá písmenka - nechceme, aby výhru získala spamerka. O tom, zda je, či není vítězka spamerkou, navíc rozhodne anketa zveřejněná v prvních dnech roku 2010, a které se bude moci zúčastnit každá registrovaná čtenářka Ženy-in.cz!

Vánoční balíček kosmetiky Garnier a fén na vlasy HP 8251 Philips

hraVánoční balíček kosmetiky Garnier a fén na vlasy HP 8251 Philips v celkové hodnotě 1.700 korun získají hned dvě čtenářky! Jedna za umístění se mezi prvními 1000 čtenářkami v celkovém počtu bodů za týden od 22. do 28 listopadu a druhá za týden od 6. do 12. prosince.

Jak vidíte, s Velkou vánoční soutěží magazínu Žena-in.cz může vyhrát bez větší námahy skutečně každá čtenářka!

Zítra vám představíme další výhry a podmínky jejich získání.

Stránku Velké vánoční soutěže s kompletními pravidly najdete zde...

Reklama