V kuchyni trávíme spoustu času. Ale naneštěstí pro nás se v ní najde bezpočet zákoutí a míst, v nichž se nečistoty rády hromadí… Nemluvě o tom, že zde může docházet ke kontaminacím škodlivými mikroorganismy. Stačí odložit jablko tam, kde jste před chvílí krájeli maso, a máte o riziko postaráno. Úklid v kuchyni vyžaduje větší péči.

SanytolKuchyně bývá naše pýcha. Cítíme se v ní jako ve svém království, ale i o to království je třeba se pořádně starat. Přinesete domů nákup a uklidíte ho. Ale spolu s ním si do lednice, spíže nebo do jiných skříněk uklidíte i spoustu mikroorganismů. Umyjete nádobí, opláchnete dřez, otřete pracovní plochu a zase máte pocit, že je uklizeno. Viditelně možná, ale bakterie, plísně a jiné mikroorganismy se k vám právě bez pozvání nastěhovaly. A co lednička? Sporák? Pracovní plocha, nebo jídelní stůl? To jsou všechno místa, kde naleznete mnoho nezvaných hostů, kteří mohou způsobit dietetické problémy.

  • SANYTOL Sprej kuchyně přitom můžete bez obav použít v celé kuchyni. Nezáleží mu na tom, jestli s ním potřebujete vydezinfikovat kovový povrch, dřevo, plasty, sklo nebo keramiku. Poradí si takřka se všemi povrchy, které zbaví nejen špíny a mastnoty, ale i 99 % virů, bakterií a plísní, aniž by daný povrch narušil nebo pozměnil jeho barevnost. Neobsahuje totiž chlór, zato také ničí pachy a zanechává po sobě příjemnou citrusovou vůni.

Sanytol

  • SanytolSANYTOL Sprej kuchyně je navíc biologicky odbouratelný. Bez výčitek ho proto vezměte příklad na úklid ledničky. Na sporáku s ním nešetřete. Skvěle jej vyčistí i odmastí, a samozřejmě vydezinfikuje. Stejně jako dřez, ve kterém myjete nádobí, nebo omýváte ovoce a zeleninu.
  • SANYTOL Sprej kuchyně vyřeší i problémy s nečistotami a škodlivými mikroorganismy v mikrovlnné troubě nebo ulepenými madly od kuchyňských skříněk. Zajistí přirozenou hygienu a čistotu jídelního stolu nebo pracovní desky. V kuchyni je to s čistotou vážně ošemetné. Občas je potřeba nasadit pořádný „kalibr“ a zajistit tak čistou a přirozeně hygienickou kuchyni.

Více na www.sanytol.cz

Doporučená MO cena -  SANYTOL Sprej kuchyně – 103,70 Kč

O společnosti

Společnost MARCA CZ s.r.o. byla založena v roce 1995 zpočátku pouze jako distribuční společnost drogistického zboží vyráběného španělskou rodinnou firmou INDUSTRIAS MARCA S.A. Postupně docházelo k rozšiřování produktového portfolia o značky, které mají v současné době vedoucí postavení na českém trhu, jako jsou značky ALEX (přípravky pečující o podlahy a nábytek), SANYTOL (čisticí a dezinfekční přípravky pro domácnost) a CEYS (lepidla a tmely). V současné době MARCA CZ dodává na český trh nejen výše zmiňované značky, ale i další značky jako BRIL, repelenty a přípravky proti hmyzu ORION, tělovou kosmetiku LACTOVIT, barvy na oděv a jejich ochranu IBERIA a DUHA nebo odstraňovače skvrn DR. BECKMANN. Od roku 1999, kdy byl postaven výrobní závod také v České republice, se zde vyrábí část produktů nejen pro český trh, ale i pro ostatní pobočky holdingu Grupo AC Marca.

Reklama