Představujeme ceny, které můžete vyhrát v naší letošní Velké vánoční soutěži! Nemusíte dělat nic jiného, než to, co děláte v magazínu Žena-in.cz běžně. Šanci má každá čtenářka! Co konkrétně můžete získat?

Spotřebič Whirlpool v hodnotě 15.000 korun

soutez

Spotřebič Whirlpool v hodnotě 15.000 korun dle vlastního výběru získá čtenářka, která nasbírá aspoň 10 kreditů „Všechny články za den“. Co to znamená?

Nic strašného, stačí se pouze přihlásit a přečíst všechny články, které v denním vydání vyšly (souhrn článků najdete v pravých lištách magazínu), a jeden kredit je váš! Toto tedy musíte zopakovat alespoň desetkrát, ale věříme, že pokud jste pravidelnou čtenářkou Ženy-in.cz, potom tak činíte běžně.

Pozor! Kromě článků a komerčních článků je potřeba přečíst i všechny novinky, které v tomto dni vyšly, tedy navštívit magazín i později odpoledne nebo večer, po vydání závěrečné novinky.

Pozor podruhé! Články je nutné přečíst v den jejich vydání, zpětné čtení nebude započítáváno.

5.000 korun a dárkový balíček cukrovinek Toffifee a Merci

soutez

5.000 korun a dárkový balíček cukrovinek Toffifee a Merci získá čtenářka, která se umístí v bodovém hodnocení mezi prvními 1000 čtenářkami - tedy šance je veliká - (body získáváte například za přečtení článku či přispívání do diskuzí - započítávat se ale budou pouze věcné příspěvky, abychom se vyhnuli spamerkám, a věřte, že náš systém má propracovanou metodu, kterak odhalit klikacího robota k otvírání článků).

K získání této ceny je také potřeba odehrát alespoň jednu hru v piškvorkách, lodích a v turnaji samolodí. Odkazy na ně najdete pod horní lištou magazínu, jakmile se přihlásíte.

A další podmínkou je získání více než 50 bodů za hodinové návštěvy na našem magazínu. Vzhledem k tomu, že vaše hodinová návštěva je ohodnocena 10 body a soutěž trvá měsíc a kousek, není to také příliš těžký úkol.

Ve čtvrtek 18. listopadu vám představíme další výhry a podmínky jejich získání.

Stránku Velké vánoční soutěže s kompletními pravidly najdete zde...

Reklama