Milé ženy-in, máme pro vás soutěž o vstupenky na představení Zkrocení zlé ženy. Představení proběhne 16. 8. 2012 a vy můžete získat vstupenky za správnou odpověď na jednoduchou otázku.

zzz

Vynikající komedie o zkrocení ženy opět na shakespearovském festivalu!

Po loňském úspěchu je na programu Letních shakespearovských slavností i tento rok Zkrocení zlé ženy, jiskřivá komedie o věčném souboji mužů a žen. Rozverný příběh divoké Kateřiny, dobrodružného Petruchia, sladké Bianky a tří vynalézavých ctitelů vypráví o tom, že lásce neporučíš a že někdy není zas tak špatné, když se žena nebojí být ženou a muž mužem. Komedii letos Shakespearovské slavnosti uvádí od 6. srpna do 18. srpna na otevřené scéně Hudební a taneční fakulty AMU (Malostranské náměstí 13.). Zábavné představení výborně zrežíroval režisér Daniel Špinar, v hlavních úlohách excelují Roman Zach s Tatianou Vilhelmovou, kterou v roli Kateřiny alternuje Jana Stryková. Generálním partnerem festivalu je skupina PPF.

Získejte 3x2 lístky na Zkrocení zlé ženy

Zasoutěžte si o tři párové vstupenky na představení, které proběhne 16. Srpna 2012. Stačí správně odpovědět na následující otázku a vstupenky mohou být vaše...

Otázka zní: Kdo přeložil Zkrocení zlé ženy v režii Daniela Špinara do češtiny?

  • Jiří Žák
  • Martin Hilský
  • Pavel Trtílek

Odpovídat můžete po kliknutí na následující odkaz...

Soutěž končí 14. 8. 2012 v 9.00 hodin dopoledne.

Reklama