Soutěžila jste o první díl pohádky Princezna Fantaghiro? Potom si nenechte ujít ani pokračování soutěže! Můžete v něm vyhrát krásnou pohádku Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže 2. díl. Pohádku, ve které uvidíte naše i zahraniční herce. Stačí splnit jen několik málo podmínek soutěže a jedno z pěti dévédéček může být vaše!

FANTAGHIRO: JESKYNĚ ZLATÉ RŮŽE 2. DÍL

fantaghiroV tomto pokračování vyrazí Fantaghiro a její dvě sestry v převlečení za rytíře na souboj s králem protějšího království, králem Romualdem. Tento poslední souboj má ukončit vleklou válku mezi oběma královstvími. Avšak už během cesty je jasné, že brnění není to pravé ořechové pro sestry Karolínu a Kateřinu. A tak na konec zůstává Fantaghiro sama. Po jejím boku zůstává jen proradný generál, který chce za každou cenu pokračovat ve válce. Fantaghiro se v převlečení ohlásí králi jako Hrabě z Valdorfu. Jenže Romualdo se nemůže zbavit podezření, že Hrabě z Valdorfu, je ve skutečnosti žena, kterou kdysi potkal v lese. Žena, na kterou musí neustále myslet. Žena, do které se zamiloval. Aby se přesvědčil, jestli je Hrabě z Valdorfu skutečně žena, vymyslí malou lest. Pozve ho do soutěsky, ve které je jeskyně Zlaté růže. Cílem zkoušky odvahy, je vstoupit do útrob jeskyně, ve které žije posvátné zvíře, které je postrachem celého království. Zatím se z jeskyně nikdo živý nevrátil. Mezi lidmi se traduje, že posvátné zvíře zabíjí muže a s oblibou požírá právě ženy... Fantaghiro na test přistoupí a vejde dovnitř a utká se s posvátným zvířetem. Nakonec zvítězí a jeskyně je se zvířetem zničena. Romualdo je tam, kde byl před zkouškou, stále má strach, že Hrabě je ve skutečnosti žena, do které se zamiloval. Představa, že by ji nakonec zabil v souboji, ho děsí. Fantaghiro ale trvá na konečném souboji, který rozhodne o finálním vítězství, a tak Romualdo nakonec souhlasí. Během souboje však podlehne právě Romualdo a Fantaghiro ho musí podle pravidel souboje zabít...

Pro velký úspěch této pohádky bylo celkem natočeno pět sérií Fantaghiro, z nichž má každá dva 90 minutové díly. Natáčelo se i v Čechách a na Slovensku. V druhém díle první série se objevili i někteří čeští herci například: Kateřina Brožová, Tomáš Valík, Pavel Zedníček, Jana Hrubešová.

Soutěž!

Pravidla soutěže o pět dévédéček s filmem Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže jsou jednoduchá. Celkem do 10 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 7. září 2010.

fantaghiro

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech deset obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 7. září až do 15. září 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná právě teď (15. září) v 10.30 hodin a končí ve středu 22. září v 9.00 dopoledne. Během středy vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala firma EUROPEproductin.

Reklama