A máme tu očekávané vyhodnocení Velké valentýnské soutěže! Schválně jsme vyhodnocovali rychle. Vycházíme vstříc těm, kteří tuto soutěž podstoupili jen pro to, že chtějí s partnerem relaxovat přesně v den svátku sv. Valentýna.

Kategorie Jak jsme oživovali vztah neměla početné zastoupení, proto bylo vyhodnocení této kategorie snadné. Žádný souboj autorských stylů! Vyhrál jediný příspěvek - od Pajdy. Troufáme si tvrdit, že to byl zároveň nejlepší příběh ze všech došlých napříč kategoriemi.

Do chlívečku Námluvy přišlo příběhů víc, a o to těžší bylo naše rozhodování. Nakonec jsme ocenili fabulaci Zuzany, jejíž příběh si můžete přečíst na magazínu právě dnes. Bohužel její příběh nebyl autorským dílem, proto jsme se rozhodli cenu udělit nicku pateta.

Radimovo vyhodnocení třetí, nejobsáhlejší kategorie:
Na vyhlášení části Valentýnské přání jsem se těšil jako malý Jarda, protože poezii můžu, a říkal jsem si, že třeba objevíme nového Šrámka v sukních. Bedlivě jsem všechno pročetl, ale bohužel jen zcela výjimečně se texty dostaly za hranice banality a „lásečkového“ klišé. Bude to zřejmě i tím, že se dnes málo čte, a poezie už vůbec ne, a dost velká část populace skutečně považuje za libozvučné rýmy jako láska-páska. Bohužel ani po přidání kýble či dvou cukru nevznikne ještě dobrá báseň přesahující dnes tolik rozšířené internetové básnictví.

Takže nakonec nebyla volba vůbec těžká. Jediný, kdo se vzdal valentýnského patosu, byla ZUZU, jejíž báseň je sice dost podobná jako většina těch, které posílá docela často, ale i přesto, že nepřekonala sama sebe, zasluhuje první místo dokonce ze dvou důvodů. Z došlých věcí byla suverénně nejlepší a zásluhy o básničkářství na serveru má také. Gratuluji. Jen na poezii si budeme zase muset počkat. Třeba příští rok.

A nyní Vás nejspíš zajímá to rozložení cen mezi výherkyně. Šéfová si napsala kategorie a ceny na lístečky a vylosovala tyto kombinace:


Do Privátní sauny zajde se svým partnerem vítězka kategorie Valentýnské přání. Jak jsme oživovali vztah bylo oceněno privátní whirlpoolkou, takže je jasné, že celý relaxační den pro dva vyhrává vítězka kategorie Námluvy.

Všem gratulujeme!

A pozor! Kdo z vítězů nám z valentýnské relaxace pošle fotku, dostane od nás malý bonus! Všichni jsme zvědaví, jak jste si to užili, tak dejte vědět! :-)

P.S.: Pokud chcete vstupenky do Infinitu už na zítřek, můžete si je vyzvednout přímo v redakci. Pošlete nám vzkaz a domluvíme se!

Reklama