I přesto, že se jednalo o téma hodně intimní, podle počtu poslaných příspěvků je znát, že je to téma čistě ženské, které nám rozhodně není cizí. Jedna pacientka zůstane v ordinaci chvilinku déle, aby si převzala odměnu. :)

Příspěvků se sešlo opravdu hodně. Těm čtenářkám, na jejichž příspěvky se nedostalo, se omlouvám, a z těch, na které se dostalo, jednu odměním.

Gynekologické prohlídky se mohou proměnit v noční můru, a nebo nás také mohou nechat lhostejnými. Třeba jako babičku, která doma porodila pět dětí a dožila se ve zdraví 86 let. Což samozřejmě až tak úplně neschvaluji, a proto posílám intimní hygienu Lactacyd – sprchovou emulzi a kapesníčky, a k tomu žhavou novinku pro vlasy od firmy Schwarzkopf – bezoplachový šampon ve spreji její vnučce, s nickem

Borůvka

(aby byla ve svém přístupu k prohlídkám zodpovědnější než její babička a nenechala se ničím a nikým odradit). Její příspěvek si můžete přečíst zde)

darekk

GRATULUJEME, užijte si výhru!

Zítra vás čeká také téma „pohlavní“, ale rozhodně příjemnější než gynekologické prohlídky. S Danou Svobodovou si budete prohlížet pokrývky hlavy. viz.

 

Reklama