Bulvár

Výhodné vstupné už nyní na akci Legendy opět přicházejí!

Plánujete již teď, jak budete s rodinou trávit letní víkendy? Prožijte něco nevšedního a navštivte motoristickou slavnost Legendy, kde se vaše děti rozhodně nebudou nudit. Po úspěšném loňském prvním ročníku, kam přišlo během jednoho víkendu téměř dvacet tisíc lidí, čekají návštěvníky další dva dny plné dechberoucích zážitků, nezapomenutelných akcí a skvělé zábavy. 13.–14. června 2015 v nádherném anglickém parku Psychiatrické nemocnice Praha-Bohnice – to je víkend s jedinečnými zážitky pro celou vaši rodinu.

Legendy

Během celého víkendu si přijdou na své všichni návštěvníci. Akce je určena nejen pro skalní fanoušky motorsportu, ale Legendy připravily také celodenní program pro rodiny s dětmi. Rodiče si budou moci užít kompletně celou výstavu a díky bohaté dětské zóně o velikosti fotbalového hřiště si skvělé zážitky odnesou i jejich malé ratolesti. Navíc Autoklub ČR přináší mladým talentům unikátní šanci dostat se mezi světové hvězdy. Obnovuje nábory dětí a mládeže do motorsportu, takže pokud má vaše dítě sen být jeho součástí, zde si ho může splnit. Závodní škola a výchova mladých jezdců v oblasti bezpečnosti silničního provozu v poslední době na naší půdě chyběla, a proto se Autoklub ČR chce opět postarat o nové potenciální závodníky. Nebudou chybět různé soutěže a dětské disciplíny – motokáry, minibiky, motocross apod. a v MotorLand Fan zóně budou pro děti přichystané čtyřkolky.

Legendy

I ženy si zde přijdou na své. Nově je pro ně letos připravena dámská zóna, v které se mohou těšit na doprovodný program v podobě poradenství vizážistek, které představí nové trendy v líčení, čeká je doporučení v podobě kadeřnického stylingu od zkušených profesionálů v oboru nebo možnost relaxace v profesionálním masážním koutku. Navíc si budou moci vyrobit vlastní šperk nebo si vyzkouší nové formy cvičení. Na Legendách jsou připraveni i na nejmenší, proto je zde k dispozici i přebalovací koutek a prostor pro miminka.

Legendy

Kromě dětské, dámské a Fan zóny čeká návštěvníky 750 automobilů, 350 motocyklů, řada zahraničních a českých hvězd motorsportu, exhibiční jízdy, veteránské akce, umělecké a fotografické výstavy a bohatý doprovodný program.

Legendy

Spolupořadatelem Legend je Autoklub České republiky, nejvyšší autorita motorismu v České republice. Sdružení žije nejen sportem, ale jeho velký zájem je i v bezpečnosti silničního provozu. To se ve velké míře promítne i na Legendách, kde se chce Autoklub zaměřit na zlepšování řidičských dovedností účastníků silničního provozu. Celá akce proběhne pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Městské části Praha 8 a v neposlední řadě Jeana Todta, šéfa Mezinárodní automobilové federace (FIA). Součástí programu je také rozsáhlá zóna věnovaná bezpečnosti, kde budou pod vedením Autoklubu ČR probíhat prezentace o bezpečnosti motorsportu a silničního provozu.

Legendy

Rodinné vstupné nyní: 550 Kč – 2 dospělí + 3 děti do 15 let/den

Legendy

Více detailních informací včetně mapy areálu s jednotlivými zónami a informace o vstupenkách naleznete na www.legendy.cz nebo na Facebooku Legendy – automobilová slavnost.

   
09.03.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Lenda26 [*]

    To by mohla být fajn akce pro celou rodinu Sml16 Děkuji za tip budu ráda za každý nápad kam vyrazit

    superkarma: 0 31.03.2015, 10:27:57
  2. [1] IVECO [*]

    to může být zajímavá akce, ale pro mě moc z rukySml58

    superkarma: 0 09.03.2015, 08:16:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme