Zdraví

Výhodná balení Biodermy 1+1 micelárních vod a nová pobočka k vyzvednutí zboží zdarma

Bioderma byla první, kdo přišel s micelárními vodami dobyl trh. Není jistě náhoda, že micelární voda vznikla ve Francii, kde má své kořeny spoustu značek kosmetiky. Micelární voda je tu proto, aby dokázala v jediném kroku odstranit veškeré nečistoty z povrchu pleti, make-up včetně voděodolných líčidel a kožní maz bez nutnosti použít vodu či další přípravky. Stačí ji nanést na vatový tampon a vše z tváře setřít. Bez oplachování vodou. Micelární voda je navíc natolik jemná, že se většina produktů skvěle hodí pro velmi citlivou pleť.

BIODERMA

Na lékárně AVE nyní probíhá akce na micelární vody Sensibio a Sébium v dvojbalení. Ceny Biodermy micelárních vod v akci 1+1 začínají na 365,-.

 

Chcete získat micelární vody Sensibio a Sébium v dvojbalení?

Zapojte se do naší SOUTEŽE!

FEMIBION 1 + 7 tablet navíc zdarma

Pro ženy, které se chystají otěhotnět jsme připravili akci s Femibionem. Pokud si zakoupí Femibion 1 30 tablet, obdrží od nás balení 7 tablet navíc jako bonus. Femibion je doplněk stravy s obsahem kyseliny listové, Metafolinu®, vitaminu a jódu je určen dospělým ženám plánujícím těhotenství a těhotným ženám až do konce 12. týdne těhotenství.

femibion

Nová pobočka lékárny AVE v nákupním centru v OC BREDA Opava

V červnu jsme pro Vás otevřeli novou lékárnu v obchodním centru Breda ve středu Opavy. Výhodou je otevírací doba od pondělí - neděla v rozmezí 8:00 – 20:00 hod. Můžete tak využít další odběrné místo pro svou zásilku z e-shopu a vyzvednout si ji zdarma. Na nové pobočce můžete zakoupit sortiment od značek Vichy, LA Roche, Eucerin a další. Stejně jako na všech dalších poboček můžete využít náš věrnostní program s naší kartičkou, která Vám zajistí nejlepší cenu. Přijďte se podívat do naší moderní lékárny v obchodním centru.

lekarna

   
05.09.2016 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Andreadornova [*]

    Sml67

    superkarma: 0 05.09.2016, 08:42:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme