První čtenářský příspěvek a hned pěkně do pranice. Musím říct, že mě jím čtenářka Tana M. pořádně odboural: „Vyhodila bych všechny chlapy z vlády!“ a já padal v křečích smích pod stůl...

Líbila by se vám vláda žen? To navrhuje čtenářka Tana M. ve svém příspěvku k dnešnímu tématu...

ONLY FOR WOMEN

Kam byste chtěly, aby měli muži zakázaný přístup?

Milé ženy, dnes je zas moc hezké téma. Je o čem psát.

Nejsem nějaká zarytá feministka, ale kdyby bylo na mě, vyhodila by jsem všechny chlapy z vlády. Nechala by jsem tam jen ze soucitu Karla. Jinak by jsem to vyházela všechny.

V posilovnách by jsem chlapy nechala. Zvedat těžká břemena není přece výsadou žen. Až na malé úchylky.

 Řízení vlaků by jsem je ponechala mužům. Nedovedu si představit,ženu „mašínfíru“.....Vést 1000 tunovou mašinu s nákladem uhlí nebo dřeva, dovedou muži lépe.

 Z restaurací by jsem muže taky nevyhodila.Číšnici jsou vždy obratnější než ženy .Moc nepauzírují, a věnují se svému povolání.

 Z parku by jsem muže taky vůbec nevyhazovala.V parcích se procházejí vetšinou muži- důchodci , a ty mají dost svých starostí s udržením života na modré planetě. Zestárli a mají jen „ podpůrné hole v ruce“....Hradí pojišťovna.

 Určitě by jsem zavedla ,aby byly vyhrazené první tři soupravy vlaku metra s nápisem :“ Only for women a Jen pro ženy „!!!!!!

 Tento projekt se běžný v Japonsku, Mexiku, Chicagu,New Yorku.......“

 V mexické metropoli začal v rámci experimentálního programu jezdit městský autobus a vlaky metra určené výhradně ženám.

 Cílem je ochránit příslušnice něžného pohlaví před sexuálním obtěžováním mužů.

 Podle statistických údajů se v roce 2010 odehrálo ve veřejné dopravě 14 procent případů znásilnění a sexuálního obtěžování. Teď na několika nejvytíženějších trasách jezdí každých 20 až 30 minut, zvláště pak v době dopravní špičky, do nichž nemají muži přístup.

 Díky omezení „vyhrazeno jen pro ženy“- se mohu ženy trochu lépe oblékat, nosit sukni, aniž by je někdo osahával,“

 Cestování jen ve společnosti ženských je mnohem příjemnější. To mi dá za pravdu i pár mužů.

 Tato absurdita u nás nehrozí. V české kotlině, si muži mohou po ránu v metru sáhnout, kam chtějí.Na rameno, na stehno, na zadek žen , které stojí u dveří soupravy.

 I když nám média vnucují neověřené zprávy s tím , že prudce narůstá procento impotentních můžu.

 Pár slov na závěr. .

Mužům by jsem ponechala i válečnické povolání,/vojáci, generálové, kulometníci, dělostřelci, průzkumníci,piloti, / a samozřejmě by jsem jim ponechala řízení zeměkoule, vesmíru a velkých nadnárodních společností.

Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 29. 10. 2012: Vyhrazeno pro ženy

  • Kam byste chtěly, aby měli muži zakázaný přístup?

hbJsou místa, na kterých vám přítomnost cizích mužů vadí? Myslím tím veřejná místa, kde se muži běžně vyskytují a kde byste je raději nechtěla. Pokud ano, je toto téma ušité právě pro vás! Napište mi, kam byste mužům zamezila přístup a proč. Zda třeba na daném místě máte nějakou špatnou zkušenost s muži. Své příspěvky posílejte nejpozději 29. 10. 2012 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Jejich délka nechť je rovna či delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít šanci na získání pěkného knižního dárku, totiž lechtivého románu pro ženy od ženy o tom, jak to asi vidí chlap: Hot Boys autorky M. T. Mayar.

Reklama