.

Vyhlazení vrásek aplikací botulotoxinu je oblíbené ošetření. Chystám se vyzkoušet!

Styl

Vyhlazení vrásek aplikací botulotoxinu je oblíbené ošetření. Chystám se vyzkoušet!

Pokud čtete moje články na téma omlazení pleti, pak víte, že ráda zkouším různá ošetření z estetické medicíny – z oboru, který dnes ženám nabízí spoustu možností, jak působit mladší, odpočatější a krásnější. A protože se mi nejlépe píše o tom, co mám sama vyzkoušeno a můžu s čistým svědomím doporučit, chystám se vám momentálně předat svou osobní zkušenost z dalšího ošetření, které právě plánuji – vyhlazení vrásek aplikací botulotoxinu. Namířeno mám do MEDICOM Clinic, sítě klinik plastické chirurgie a estetické dermatologie. Už jsem tam totiž několik ošetření testovala a můžu říct, že jsem zatím byla vždy spokojená.

medicom

A proč jsem se rozhodla podstoupit konkrétně vyhlazení vrásek botulotoxinem? Protože jak stárnu, vytváří se mi na obličeji postupně další a další vrásky. Přibývá jich v okolí očí, rtů a také nad kořenem nosu i na čele tím, jak ho často a kolikrát vlastně úplně nevědomky krčím. Vrásky se mi navíc pořád prohlubují, což se mi nelíbí a chtěla bych je přinejmenším zjemnit.

Líbilo by se mi hlavně o pár let mladší čelo a také bych se ráda zbavila drobných vrásek nad horním rtem. Vážně tahle látka funguje a jak se s ní potom žije? Dám vědět! Ale myslím, že mi tohle ošetření dost prospěje a už se na něj opravdu těším! A jestli se bojím? Ani ne, protože vím, že když se botulotoxin aplikuje v rozumné míře, výsledek ošetření působí přirozeně. Pravda, přibližně po půl roce účinek látky pomine a mně nezbude, než si přijít pro mladší tvář znovu, ale za lepší pocit při pohledu do zrcadla mi to stojí za to! :-)

medicom

 

Jak látka botulotoxin v kůži pracuje?

Botulotoxin dočasně přeruší nervové spojení v mimických svalech. Svaly tedy pojednou nedostávají signál ke stažení a odpočívají. Vrásky se tím pádem ani nemají jak vytvářet, proto se můžete aplikací botulotoxinu vlastně i odnaučit nevědomému mračení. Dočasně přerušené nervosvalové spojení se však po několika měsících obnoví. Délka účinku botulotoxinu je individuální, obvykle se však jedná o dobu 3–6 měsíců. Více informací o aplikaci této látky najdete třeba přímo na webových stránkách kliniky MEDICOM Clinic, kde samozřejmě nabízejí i širokou škálu dalších ošetření z pole estetické medicíny, laserové dermatologie a plastické chirurgie.

A můj další tip na ošetření, které jsem si vyzkoušela doslova na vlastní kůži? Jednoznačně hloubková hydratace pleti. Trápí-li vás po zimě unavená a zašedlá pleť se sklony k šupinatění či pnutí, věřte, že bude pro vaši tvář, případně i krk či dekolt, právě tzv. mezoterapie správná volba! Report přímo z průběhu ošetření, které jsem před časem podstoupila na téže klinice, si můžete přečíst zde:

logo

   
30.03.2017 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme