Speciální molekula A-F 33 napomáhá boji s vráskami!Zní vám to jako sci-fi? Pokud ano, nejste daleko od pravdy! Tuto molekulu totiž objevili vědci na základě jejich poznatků, za které získali významné ocenění , ji můžete mít doma i vy. Ve formě kosmetického přípravku, po jehož aplikaci budou vaše vrásky ubývat jako mávnutím proutku!
Avon

Sledujte, jak vrásky mizí! Představujeme první výrobek na trhu s molekulou A-F 33, která aktivuje blokovaný kolagen. Tato inovace byla inspirována výzkumem, který získal Nobelovu cenu! Odhalil totiž, že tělo vytváří látky, které mohou blokovat produkci některých základních proteinů. Vědci se nechali výzkumem inspirovat a objevili specifickou látku blokující kolagen. Pro její deaktivaci vyvinuli právě speciální molekulu A-F 33, která napomáhá efektivnější produkci kolagenu. Vyplňující sérum proti vráskám Anew Clinical PRO od Avonu uvedenou molekulu obsahuje a účinně podporuje produkci kolagenu již za 72 hodin. Výsledkem jsou vrásky redukované co do počtu, hloubky i délky.

Sérum má ultralehké složení, díky němuž se snadno nanáší a je dermatologicky a alergologicky testováno. Je vhodné pro všechny typy pleti. Používejte jej ráno a večer samostatně, nebo před aplikací hydratačního krému. Výsledkem bude den od dne mladší vzhled. Ihned po aplikaci dodává pleti celkově omlazený vzhled. Již za 1 týden je redukována viditelnost hlubokých vrásek.

AvonSložení s molekulou A-F33 bude po dobu 2 let k dostání exkluzivně v kosmetických výrobcích Avon nebo u profesionálních dermatologů.

„Je to nový milník v péči proti stárnutí pleti. Molekula A-F33 pracuje na jiném principu než dosavadní technologie založené na AHA kyselinách a retinolu. Speciální složení deaktivuje látky blokující kolagen a pomáhá zvýšit jeho produkci. Jsem ohromená výsledky, které výrobky přináší: 100 % žen, které se zúčastnily testování, potvrdilo jejich účinnost,“ říká Dr. Cheryl Karcher M.D., certifikovaná dermatoložka a konzultantka Avonu, New York.

Jak se vám novinky líbí? Také vás trápí vrásky a to, že vaše pleť nevypadá jako dříve? Není nic jednoduššího než tyto přípravky vyzkoušet a přesvědčit se, jak fungují!
Do testování se zapojily i Klára Wimmerová a Dana Haklová z redakce, určitě vám přinesou zprávy, jak jsou s přípravky spokojeny!

Reklama