Pokud patříte mezi milovníky sladkostí, potečou vám nad tímto balíčkem od Chocoland sliny, jakmile jej otevřete. Kombinace čokoládových tyčinek nejrůznějších druhů a příchutí vám zlepší nejeden podzimní chmurný den. Mluvíme právě o vás? Kdo ví… Ale zjistíte to níže.

Jsem Kávová

Naprosto neodolatelná tyčinka s jemnou kávovou náplní v mléčné belgické čokoládě.

kavova

Jsem Kaštanová

Tyčinka z hořké belgické čokolády s výbornou náplní z lískových oříšků a kakaa. Položte si kousek na jazyk a vychutnejte si magický efekt skvělé čokolády.

kastanova

Jsem Višňová

Třetí z nové rodiny jedinečných tyčinek CHOCOLAND. Jsem Višňová z hořké belgické čokolády a náplní s příchutí višně vám udělá určitě radost. Ochutnejte ji a zpříjemněte si podzim letní vůní višní a lahodnou chutí belgické čokolády.

visnova

Madam

Sójová tyčinka s kokosovou příchutí v bílé polevě. Oblíbená svačinka do práce i na cesty.

madam

PITIPAaa

Ty nejoblíbenější chutě v jednom, to je splněný sen všech milovníků mlsání. Jemná sušenka s náplní mléčnou, kokosovou nebo karamelovou, zalitá čokoládou a posypaná barevným čokodražé… radost zakousnout. Užijte si barevnou zábavu!

piti

Balíček vyhrávají:

·         moniksa

·         bayerova

·         simpina

·         zdorp

·         fanca

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu. O co se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama