Mám tu pro vás vyhlášení erotické soutěže (trvalo to, ale už je to tu). Nakonec jsme uveřejnili naprostou většinu ze všech povídek, které nám přišly, takže jste si jich mohli přečíst celkem 36!

O prvenství se nakonec utkaly dvě z nich, které měly téměř shodný počet hlasů. Skvěle vyrovnané, ale nakonec zaslouženě zvítězila povídka.

Děvko, moje děvko - šeptal jí manžel.

Na druhém místě se umístila Chlouba, broskvička a vibrátor (jsou to tři v jednom druhém místě). Třetí místo obsadila povídka Erotika na druhou - bratrské dělení. Tak. A teď bych měl pogratulovat vítězce. Jenže ono to není tak snadné. Ať jsem prolézal složku s povídkami zepředu nebo zezadu, mail s ní jsem prostě najít nedokázal. Pochopitelně, že je to moje chyba (kdo jiný by za to také mohl, že?), ale snažně prosím autorku, aby se nám do týdne ozvala (redakce@zena-in.cz), abychom jí mohli poslat její zaslouženou kosmetickou cenu!

Díky všem za příspěvky i za pozornost při čtení. Za rok to třeba zase zopakujeme.:-) (Záleží také na Vašich reakcích pod článkem, to nás vždycky motivuje :-))

A co že to vlastně výherkyně získají?!

Všechny to budou moct doma pěkně rozbalit!

První cena: videokazeta z sex-shopu Amorek.cz a vibrátor z nealergických materiálů

Druhá cena: videokazeta ze sex-shopu Amorek.cz, pouta s kožešinou :-)

Třetí cena: videokazeta ze sex-shopu Amorek.cz a žertovný předmět

Reklama