Bulvár

Vyhlášení: Den blbec

Cesty páně jsou nevyzpytatelné, a tak nikdy nevíme, kdy se na nás začne valit jedna pohroma za druhou. Nikdo nemůže po probuzení vědět, jaký ho čeká den. Může jen tušit.  Den blbec – to bylo téma soutěže, kterou jsme vyhlásili v článku Den blbec: Když se daří, tak se daří.

Psaly jste, soutěžily, hlasovaly a vybíraly vítězku. Autorky tří soutěžních příběhů na téma Den blbec, které si můžete přečíst ZDE, se utkaly o první místo. Hlasování skončilo a na stupni vítězů se umístila čtenářka s nickem Krišpína. Blahopřejeme. Svou výhru očekávejte poštou. Všem ostatním přejeme více úspěchu v dalších soutěžích. Ještě jednou si můžete přečíst vítězný příspěvek.

Dámská jízda

V době pracovní nouze jsem vzala zavděk místem v potravinách. Dostala jsem důvěru vedení a každé ráno odemykala jako první obchod. Do práce jsem to měla asi 3 km, a tak jsem se domluvila s pekařem, který nám vozil pečivo a jezdil kolem našeho domu, že mě ráno sveze. Bylo to oboustranně výhodné, on nemusel čekat, až přifrčím vlakem, a já jsem pohodlně dojela do práce. Jednou mě varoval, že druhý den nepojede on, ale jeho kolega, který ale celou situaci zná, takže nemusím mít obavu, vše zůstane při starém i s odvozem. Ráno jsem jukla z okna, dodávka stála na svém místě.

Otevřu dveře spolujezdce a zahalekám: „Čekáte na mě?“ Neznámý řidič rozpačitě přikývl, že zřejmě ano. Tak jsem naskočila a vyrazili jsme. Po chvíli mi přišlo divné, že necítím žádnou vůni pečiva. Znejistěla jsem a opatrně se zeptala, jestli veze pečivo. Zkrátím to, nevezl! Auto měl plné hadrů do „sekáče“ a čekal na někoho jiného. Do práce jsem přikvačila s vyplazeným jazykem po svých.

Nu což, zasmáli jsme se tomu a já už se těšila na svoji další večerní hodinu orientálního tance. Jela jsem ještě s kamarádkou, já řídila. Nevím, co mě to popadlo, ale když jsem ve městě uviděla v dáli policejní hlídku, zvesela jsem zapěla: „No tak vidíš, Máňo, přece jsme tě lízli, tohle jsi nám, holka, dělat neměla.“ Následoval výbuch smíchu, až se můj stařičký citroen nakláněl ze strany na stranu. No a co myslíte, lízli nás! Dost dlouho jsem vysvětlovala, že jsem opravdu před jízdou nepožila a jsem jen veselá řidička.

Hodina tance uběhla a my se vracely domů. Byla už tma, tak jsme usoudily, že si na sobě necháme taneční kostýmy, přece nikde nevystupujeme, tak na co se zdržovat. Hustě pršelo a já přes protijedoucí auta přehlídla na silnici díru jako vrata. Následovala rána a pak: „Proč brzdíš, jeď dál.“ „Nemůžu, nemám kolo!“ V těch úžasných tanečních sukýnkách jsme vystoupily a mobilovaly o pomoc. Než přijela, tak u nás zastavilo auto plné ztřeštěných kluků, co nás zřejmě považovali za místní šlapky, a ptali se nás, kde tady máme švestky. Já přemýšlela, kde je švestková alej, kámoška, kde je hospoda U švestky. To, že hledají policajty, nás nenapadlo.

Konečně jsme měly opravené vozidlo a za sebou přednášku o tom, že rychklokurzy v autoškole jsou na nic, když sotva najdu v autě rezervu a neumím ji ani vyměnit. Vyřízená jsem se doplazila domů a byla ráda, že jsem konečně v bezpečí postele. Můj den blbec tím ale neskončil. Ráno na mě můj drahý civěl jako na blázna, protože před domem potkal místního bezdomovce v mých kalhotách! Jak jsem šla potmě domů, tak jsem si nevšimla, že mi upadly. 

Jak pravila moje kamarádka: Kurev devět svinskejch, svinsky svinutejch, tohle byl zase den!

   
08.09.2009 - Blog redakce - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] lenagirl [*]

  Krišpína — #6 gratulace

  superkarma: 0 08.09.2009, 20:13:58
 2. [7] Nestyda [*]

  Krišpulínko, Ty jsi ďábel Sml52 Sml52 Sml52

  superkarma: 0 08.09.2009, 20:05:04
 3. avatar
  [6] Krišpína [*]

  Věrulinka — #5 děkuji

  Vážená redakce, myslím, že jste psali, že výhra je přípravek, který zabraňuje pocení. Pokud je to tak, moc bych Vás chtěla poprosit, jestli by bylo možné tuto výhru zaslat na adresu jedné úžasné dámy s nickem monca13. Ne, že bych se nepotila nebo pohrdala tímto výrobkem, ale v jedné diskusi jsem si přečetla příspěvek zmíněné monci, že by o něj měla zájem. Pokud by jí pomohl, měla bych dvojnásobnou radost. Díky

  1. na komentář reaguje lenagirl — #8
  superkarma: 0 08.09.2009, 19:30:04
 4. avatar
  [5] Věrulinka [*]

  Krišpína:Sml59Sml59Sml59 gratuluji Sml59Sml59Sml59

  1. na komentář reaguje Krišpína — #6
  superkarma: 0 08.09.2009, 18:15:44
 5. avatar
  [4] Eva Soukupová [*]

  Není nad den blbec, kdy člověk vypadá jako idiot Sml15 Zúčastněným se omlouvám. Asi jsem měla zůstat v posteli o den déle.

  superkarma: 0 08.09.2009, 13:28:17
 6. avatar
  [3] dajdada [*]

  kebulkaevulka — #1 tak už jsme slepé asi obě. Nebo holt má redakce dnes  " Den blbec?"

  superkarma: 0 08.09.2009, 13:22:23
 7. [2] janina01 [*]

  Měla, asi nějaká chybička se vloudila Sml30

  superkarma: 0 08.09.2009, 13:21:50
 8. avatar
  [1] kebulkaevulka [*]

  Podle procent by to měla vyhrát,Dámská jízda,nebo blbě vidím?

  1. na komentář reaguje dajdada — #3
  superkarma: 0 08.09.2009, 13:20:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme