Magie

Výherní horoskop na přání - VĚRULINKA

Věrulinka se narodila 14.2.1950 asi v 11 hodin v Chomutově (doufejme, že „asi“ je co nejpřesnější)

Numerologicky jsi čtyřka - Mimochodem čtyřka je také prof. Klaus. Jsou to lidé pevní a neuvěřitelně houževnatí. Všechno má v jejich životě nějaký smysl a formu. Nic nedělají jen tak z legrace, protože na sebe berou spoustu odpovědnosti. Jejich myšlení je přísně analytické a málokdy se dopouštějí chyb. Často je okolí nestíhá, a proto se vedle nich cítí nedostatečně. Čtyřky hned tak něco nezlomí, jsou schopny zastávat vysoké posty. Jako kantoři jsou brilantní, ale musí trochu slevit, protože jinak je mají studenti za suchary.

Asc. máš v Blížencích - Vystupuješ kontaktně a je Tě vidět. Pokud něco vyprávíš, umíš tomu dát přesně tu formu, kterou to má mít. Jestliže se mají posluchači rozesmutnět, bude to u vašeho stolu vypadat jako v krematoriu, a pokud je historka veselá, zbourají místnost. Je to veliké umění a lidé s asc. v Blížencích se často živí komunikací. Pobereš neuvěřitelné množství informací, které si halabala uložíš, a jako Střelec je umíš i výtečně využít.

Dsc. máš ve Střelci - To znamená, že stojíš o společnost lidí s nábojem a jiskrou. Ceníš si schopnosti rychlého jednání a úsudku. Pomalá želva Tě dohání k šílenství. Umím si představit jak vedle člověka, který pomalu a rozvláčně hovoří, nevydržíš, dopovíš věc sama a s díky opustíš prostor s pocitem, že ještě chvilku a vylítla bys z kůže. Přitahovat Tě patrně budou podobně naladění, akční jedinci. Tvou devízou je potřeba spravedlivých soudů.

kŽivot bereš velice vážně. K sobě býváš možná až moc kritická. Nesnášíš pocit útlaku a podhodnocení jak u sebe, tak i u druhých. Tvé myšlení a postupy jsou metodické. Osvojuješ si většinou tradiční formy vzdělání s cílem dosáhnout dobré finanční a sociálním postavení. Tvoje společenské ideje jsou většinou konzervativní. Respektuješ názory, které se v průběhu doby prokázaly použitelné. Máš zájem o ideje, které mají praktický užitek. Ke svým cílům přistupuješ střízlivě a realisticky. Dáváš si dosažitelné cíle.
(Luna a Merkur v Kozorohu)

Máš silnou potřebu společně s někým podnikat a spolupracovat. Nepostrádáš společenský půvab, disciplínu a obezřetnost. Nesnášíš, děje-li se někomu bezpráví. Uvědomuješ si, že takové jednání je odrazem morální slabosti, která se v určitém okamžiku může obrátit i proti Tobě. (Mars ve Váhách)

Neplatí pro Tebe žádné rozdíly třídní nebo náboženské. Obhajuješ sociální a morální hodnoty, které jsou v každém ohledu universální, nestranické a demokratické. Snadno navazuješ vztahy se ženami a muži všech kruhů a živě si s nimi vyměňuješ zkušenosti. Jsi velmi tolerantní a chápeš, že každý člověk nemusí mít stejný životní styl a stejný hodnotový systém. Pokládáš toleranci a respekt za nezbytný předpoklad úspěšného společenského řádu.

Tvé postoje jsou neosobní, ale velice přátelské. Jsi populární, máš široký okruh známých. Vyzařuješ osobní kouzlo a šarm. Nechybí Ti zásady, ale chceš sama rozhodovat o tom, co je pro Tebe správné a smysluplné. Nemáš ráda neotesané chování. Máš odpor k nudě, jednotvárným návykům, k žárlivosti a k majetnickým nárokům partnera na svoji osobu. Utíkáš před partnery, kteří se snaží Tvojí společenskou svobodu omezovat. Můžeš mít dost neobvyklý vkus.
(Jupiter a Venuše ve Vodnáři)

Umíš rychle navazovat kontakty. Má zájem o vyšší vzdělání a divila bych se, kdybys neměla alespoň jeden titul. Důležité pro Tebe je porozumět základním idejím, které ovládají společenské myšlení, zákonodárství a filosofii.

Můžeš mít zvláštní náklonnost k lidem jiného původu a cizincům. Ve vztahu k lásce máš velmi vysoké ideály.
(Luna, Merkur a Venuše v 9.domě)

Měla bys dosáhnout úspěchu a vysokého postavení. Těšíš se ochrany a patronství. Máš silné morální vědomí a pohrdáš vším, co by mohlo poškodit Tvou důstojnost a morální vážnost.

Tato konstelace také přináší prominentnost a vysoké postavení, především v pozdějším věku. Své obchodní záležitosti a veřejnou odpovědnost řídíš podle etických principů. Charakteristické jsou čestné jednání, spolehlivost při plnění profesních a veřejných povinností a úkolů. Lidé narození v téhle konstelaci obvykle požívají dobré pověsti a jsou oporou společnosti. Je to výhodná pozice pro lidi, kteří se chtějí angažovat v politice nebo nebo veřejném úřadě.
(Slunce a Jupiter v 10. domě)

Měla by ses naučit vyvodit závěry a poučit ze z nesnází. Mnohdy při hledání viníka dorazíme k vlastním dveřím. Určitě Tě zajímají zvláštní metody léčení, homeopatická medicína a jiné terapie. (Neptun v 6. Domě)

Máš důkladné analytické myšlení a pozornost, které zacházejí do nejmenších detailů. Také ve společenských záležitostech jsi perfekcionista, který dbá na to, aby vše bylo důkladně plánováno. Chtěla bys někdy mít všechno tak dokonalé, že Tvé lásky by se mohly pod neustále bdělým pohledem cítit skutečně velmi stísněně. (Nic si z toho nedělej, já mám tenhle aspekt taky a žiju)
(Panna v 5. Domě)

Ráda pracuješ v kolektivu. Odtud pramení Tvá možná účast ve spolcích, svazech a při společných akcích. Ke svým přátelům se chováš velkoryse a je pro Tebe potěšení, když se s nimi podělíš o svou radost. Někdy však můžeš být při výběru svých přátel nemoudrá a potom můžeš zažít trpké zklamání.

Impulsivnost a paličatost mohou být někdy problém i když na druhé straně jsou oporami z toho plynoucí rozhodnost a odvaha. Nové podnikatelské záměry realizuješ raději tajně, abys je chránila před konkurencí.

Máš originální a tvůrčí myšlení a dominuješ intelektem. Máš obrovskou schopnost dát svým myšlenkám formu a vědecky je formulovat. Charakteristická je intelektuální forma vyjadřování.
(Skopec ve 12. Domě)

Intelektuální podněty hrají důležitou úlohu při Tvé volbě životního partnera. Z tohoto důvodu se cítíš být přitahována k duchaplným a excentrickým osobám i k osobám, které Ti dopomohou ke společenskému postavení. Tvůj partner by měl být zároveň milencem a přítelem, a projevovat pochopení pro to, že potřebuješ změnu a duševní podněty. Nesmělost může být překážkou, když chceš získat štěstí a lásku.

S manželským partnerem jsi se možná seznámila někde na universitě nebo na zahraničních cestách.

Tvoji rodiče se asi těšili vysoké úctě a vysokému sociálnímu postavení.
(Merkur a Neptun sextil Mars)

Miluješ cestování a ráda volíš místo bydliště daleko od místa narození.

Zažiješ v živbotě mnohdy až geniální vysvobození z nenadálých situací. Nejsi odkázána na jediný finanční zdroj.

Zdravotně jsi citlivá na okolí. V nebezpečí jsou nohy, nervy a klouby. Měla by ses vyhýbat drogám, alkoholu a uměle zhotovovaným lékům.

Přeji Ti hodně štěstí.

   
17.09.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [23] Mautina [*]

  jaruskovad — #22 jo to by mě taky zajímalo,měla bych taky zájem Sml52

  superkarma: 0 24.09.2009, 18:54:38
 2. avatar
  [22] danulikj [*]

  Můžete mi prosím někdo napsat, jak se mohu dostat do slosování o výherní horoskop? Děkuji. 

  1. na komentář reaguje Mautina — #23
  superkarma: 0 23.09.2009, 16:41:41
 3. [21] schnaxy [*]

  maje — #3 maje — #18 naprosto s Tebou souhlasím.Je to tak.Sml25Sml25Sml25

  superkarma: 0 18.09.2009, 09:27:59
 4. [20] Anai [*]

  Vodnáře vlastně vůbec neznám...nikdo v mém okolí, možná babička? Ale už si nepamatuju, jestli se narodila v Kozorohu nebo Vodnáři, ani jednomu znamení neodpovídala. Měla jsem kdysi za milence jednoho Vodnáře - byl a je neuvěřitelně zodpovědný a náročný sám na sebe, až si tím škodí.

  superkarma: 0 18.09.2009, 08:31:41
 5. avatar
  [19] Avilo [*]

  kebulkaevulka — #5 Taky mám ráda štíry, znám jich hodně a vyhovují mi ve všemSml16Dokonalé znamení. Jinak moje máma je vodnář a je k nezaplacení, úžasná máma!!!Sml67

  superkarma: 0 18.09.2009, 08:01:25
 6. avatar
  [18] maje [*]

  macourek — #11 podle mě většina vodnářů dokáže vycházet s každým znamením. pouze nedokáží vycházet s lidmi, kteří se příčí jejich přesvědčení  a víře v harmonický svět. alespoň tak to mám já i moje dcera -taky vodnářka.

  1. na komentář reaguje schnaxy — #21
  superkarma: 0 18.09.2009, 06:58:30
 7. avatar
  [17] macourek [*]

  átéčko — #16 jooooooooo Sml48

  superkarma: 0 17.09.2009, 20:20:59
 8. avatar
  [16] átéčko [*]

  macourek — #11 Takže mám 2 kamarádky Vodnářky,  vlastně tři!!!

  1. na komentář reaguje macourek — #17
  superkarma: -1 17.09.2009, 19:51:17
 9. avatar
  [15] dazou [*]

  átéčko — #10 tak to mam doam nejakyho atypickyho. ja mam pocit, ze co nereknu naplno ,tak ma draha polovicka nepochopi. a jeho otec je blizenec a neprijde mi ,ze by si nejak extra rozumeli.

  superkarma: 0 17.09.2009, 19:48:58
 10. avatar
  [14] dazou [*]

  sice vim o Verulince asi malo, ale to co vim, perfektne sedi. uzasny.

  superkarma: 0 17.09.2009, 19:47:29
 11. avatar
  [13] Dante Alighieri [*]

  I já se hlásím do skupiny Vodnářů. Sml60 Blíženci ale z mýho života už zmizeli (vlastně zmizely, páč to byly ženský) a je fakt, že to byly toho času moje nejlepší kamarádky. Teď kamarádím s Kozorožkou a chodím s Kozorohem a ještě jsou narozeni jen den od sebe.

  superkarma: 0 17.09.2009, 19:38:47
 12. [12] Mautina [*]

  Věrulinka — #4 taky zdravím všechny vodnáře Sml53 já jsem taky vodnář Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 17.09.2009, 18:58:45
 13. avatar
  [11] macourek [*]

  Věrulinka — #1 jsem taky vodnářka a máme i stejný ascendent i descendent , úplně jsem  se v tom viděla. Joooo vodnáři jsou super, taky zdravím všechny vodnáře a opravdu si mooooc rozumíme s blíženci, to můžu potvrdit , no joo vzdušná znamení Sml67

  1. na komentář reaguje átéčko — #16
  2. na komentář reaguje maje — #18
  superkarma: 0 17.09.2009, 18:46:01
 14. avatar
  [10] átéčko [*]

  maje — #3 Vodnáři jsou zvláštní znamení. Např., tak jako neslyšící odezírají, Vodnáři zachytávají myšlenky. Dlouho jsem se s tím nemohla vyrovnat. Otec, syn a kamarádka jsou Vodnáři.Sml67

  1. na komentář reaguje dazou — #15
  superkarma: -1 17.09.2009, 17:58:14
 15. avatar
  [9] Michaela Kudláčková [*]

  Věrulinka — #1 To jsem moc ráda. Přeji Ti pěkný den :-)

  superkarma: 0 17.09.2009, 14:48:52
 16. avatar
  [8] Věrulinka [*]

  kapkamore — #6 Sml67 taky mladá, super Sml67Sml30

  superkarma: 0 17.09.2009, 14:48:17
 17. avatar
  [7] Věrulinka [*]

  kebulkaevulka — #5 Sml30Sml67

  superkarma: 0 17.09.2009, 14:47:46
 18. avatar
  [6] kapkamore [*]

  Blahopřeju k horoskopu, i když jsem blíženec, tak si s vodnářiSml59 velmi dobře rozumím.....a jsme stejný ročník..

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #8
  superkarma: 0 17.09.2009, 14:46:34
 19. avatar
  [5] kebulkaevulka [*]

  Gratuluji k horoskopu.

  Nejlepší,jsou ŠtířiSml57

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #7
  2. na komentář reaguje Avilo — #19
  superkarma: 0 17.09.2009, 14:45:56
 20. avatar
  [4] Věrulinka [*]

  maje — #3 schnaxy — #2  díky, souhlasím, vodnáři jsou super znamení Sml67Sml67Sml67Sml67Sml67, zdravím vodnářky Sml53

  1. na komentář reaguje Mautina — #12
  superkarma: 0 17.09.2009, 14:43:06
 21. avatar
  [3] maje [*]

  věru, gratuluji ti k horoskopu. i já jako vodnář zdravím vodnáře. já pořád říkám, že vodnáři jsou nejlepší znameníSml32Sml30

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #4
  2. na komentář reaguje átéčko — #10
  3. na komentář reaguje schnaxy — #21
  superkarma: 0 17.09.2009, 14:26:29
 22. [2] schnaxy [*]

  Vodnářka gratuluje Vodnářce.Já jsem 13.2Sml25Sml25Sml25

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #4
  superkarma: 0 17.09.2009, 14:21:56
 23. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Míšo, děkuji ti moc a moc hodně a věř, že jsi se opravdu strefila, až jsem se musela chvílemi smát, ano převážně jsem taková, díky Sml48

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #9
  2. na komentář reaguje macourek — #11
  superkarma: 0 17.09.2009, 14:19:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme