Magie

Výherní horoskop na přání: Dcera evelyn


Evelyn už svůj horoskop má, a proto věnovala výhru dceři, kterou evidentně dostala pod stromeček.
Narodila se totiž 24. 12. 1978 v 9.30 v Havířově.

Numerologicky je mladá dáma sedmička. Schopnost empatie lidí s životní sedmičkou je pověstná. Sedmička je číslem Neptuna. Je záhadná, idealistická a obdařená hlubokým vnitřním životem. Povětšinou má o schopnost navíc. Vzhledem k tomu, že je současně Kozoroh, bude se u ní tato kombinace objevovat předně v praktických věcech. Bude mít veliké pochopení pro lidi s materiálními problémy. Dokáže si živě představit, jak těžko je člověku, který strádá. Neptun je uzavřený, hlubokomyslný a tíhne k iluzím. Mohla by mít výtvarné nadání a výraznou prostorovou představivost.

Je to Kozoroh Kozorozi bývají pevní a zásadoví lidé, s železnou vůlí a vírou v sebe sama. Povětšinou si věci napřed vyzkouší, než je hodnotí. Kozoroh není žádný snílek. Je praktický a zemitý. Jeho heslem bývá „Kdo říká, že to nejde – nechce“. Kozoroh umí čekat a nikam se nehrne. Dělá to z něho člověka, jehož rady bývají velice cenné. Málokdy se plete, protože sbírá informace, které pak ověřuje. Uzná-li věc za správnou, málokdy a nerad ji opouští. Nemění názory ani přátele. Stejně tak nepřátele. Žena Kozoroh bývá hezká s výraznýma očima.

Asc. má ve Vodnáři  –  Dává jí to projev člověka, který ostatní nedusí. Bude mít smysl pro humor a ctít svobodu projevu. Vyjadřuje se a přemýšlí pokrokově. Zajímá se o novinky a snadno se přizpůsobí. Její komunikace je logická a nemá problém s reakcí. Pokud je zaskočena, ví to patrně jen ona.

Dsc. má ve Lvu Přitahují ji silní, stateční jedinci, kteří jsou veselí a optimističtí. Na druhou stranu povrchní chování, snobismus a honba za světskou slávou ji bude rozčilovat. Preferuje osobní sílu, pevnost a hloubku duše. Přitahuje ji královské vystupování a hrdost.

Neexistence harmonických vztahů a svazků ji často dokáže vyvést z duševní rovnováhy. Její osobní vzezření a gestikulace se jistě vyznačují šarmem a elegancí. Je zdvořilá, přátelská a příjemná.

Nejraději by zastávala místo ve veřejných institucích, které poskytují vzdělání, nebo ve státní správě. Citová intenzita spoluvytváří její barvitou osobnost. Má umělecký vkus a tendenci k výrazným dramatickým kontrastům. Jedná se o typ ženy „femme fatale“, která plně umí využívat svůj sexappeal. Ani v případech, je-li silně uražena nebo jí někdo ublíží, neztrácí osobní hrdost a důstojnost.
(Měsíc ve Váhách a Merkur ve Střelci)

Musí mít praktický důvod pro všechno, co dělá. Většinou dokáže své jednání a činnosti podrobovat sebekontrole. Korektně plnit úkoly pokládá za věc své cti. Nezná lenost nebo nedostatek energie. Charakteristické jsou: sebevědomí, úsilí o rozvoj i optimismus.
Je velkorysá a ochotná a očekává jako protislužbu osobní obdiv a ocenění. Miluje přepych, okázalost, opojné oslavy a společenské události.
Bude-li bohatá, bude se pravděpodobně podílet na aktivitách, které  přinesou pocit uplatnění a vyšší postavení. Dokáže lidem ve svém okolí vlévat optimismus a důvěru. Vyzařuje sluneční teplo, pravou náklonnost, přízeň a ochotu. Dokáže-li při uplatňování své moci být nesobecká, získá obdiv, náklonnost a naplnění v lásce.
(Mars v Kozorohu a Jupiter ve Lvu)

Je sociálně ambiciózní. Má zájem o přátelství, práci v kolektivu, o vědecká dobrodružství a vynálezy. Je vysoce hodnocena a má mnoho přátel. Má silné lidumilné sklony, smysl pro lásku k bližnímu a úctu k důstojnosti člověka. Vyhýbá se předpojatosti, upřednostňování a stranickosti.
Finanční záležitosti mohou být ovlivněny sňatkem nebo partnerstvím.
(Slunce v 11. domě a měsíc v 8. domě)

Dokáže vše využít. Pravděpodobně se jedná o ženu, jejíž jednání a snahy jsou ovlivňovány nevědomím. Má sklon jednat potají. Ten pramení ze snahy vyhnout se otevřenému odporu.
(Mars ve 12. domě)

Má vyhraněný smysl pro spravedlnost a upřímnost. Totéž očekává od jiných lidí. Obchodní vztahy budou vzkvétat, protože Vaše dcera má patrně při výběru obchodního partnera dobrý odhad a ve styku s ním je upřímný a otevřený. Otevřeně dává najevo lásku k bližním. Má nejlepší předpoklady působit v oblasti práva, public relation, jednání a zprostředkovatelské činnosti.

Prokazuje ve všech důležitých vztazích a ve veřejných záležitostech silný smysl pro odpovědnost a spravedlnost. Sňatek uzavře patrně v pozdějších letech a zvolí si partnera zralého a vážně založeného se smyslem pro kariéru. Osoby s tímto postavením Saturna dokáží s jinými lidmi svědomitě a obětavě spolupracovat a dokáží nést i jejich díl odpovědnosti.
(Jupiter a Saturn v 7. domě)

Má pokrokové názory v oblasti filosofie, náboženství a vyššího vzdělání. Fascinovat ji budou tajemství dávno zapomenutých časů, velkých dálek a utopické budoucnosti. Může se věnovat studiu archeologie a astronomie. Může mít zvláštní náklonnost k lidem jiného rasového původu a cizincům. Ve vztahu k lásce má vysoké ideály.
(Uran a Venuše v 9. domě)

Uvedený aspekt jednoznačně ukazuje na paranormální schopnosti. Nevědomá vnuknutí ovlivňují často její rozhodování. Tento aspekt charakterizuje silná emocionální sensibilita.
(Měsíc sextil Neptun)

Připouští si mnoho starostí. Žije v neustálých obavách před nějakým nebezpečím nebo neúspěchem. Zásadně neriskuje tam, kde může hrozit nebezpečí úrazů. Dílem je to její podvědomí, protože si snadno něco zláme.

Má velkorysé a tolerantní myšlení. S tímto aspektem je spojena upřímnost a poctivost a Vaše dcera má přirozený sklon brát ohledy na morální a etické důsledky svého jednání a svých idejí. Mohla by toužit po práci na volné noze. .
(Merkur kvadrát Saturn a trigon Jupiter)

Miluje legraci a zábavu, jakož i kontakty ke spoluobčanům. Je skromná a nemá ráda, když na sebe přitahuje nepatřičnou pozornost. Chtěla by být raději milována než obdivována. (Vodnář v 1. domě)

Je konzervativnější, než připouští. Nevědomý strach může někdy působit jako zábrana. Skrytou sílu čerpá z kázně a sebeovládání. Je možné jí svěřit tajemství.
Je ráda, může-li uplatňovat svoji laskavost k lidem. V profesních kontaktech je velkorysá.
(Kozoroh ve 12. domě)

Může mít sklon zaměňovat lásku a přátelství. Neočekávaně vzniklé, silné náklonnosti mohou stejně rychle vyhasnout, jako se objevily. Neměla by nikdy uzavírat sňatek unáhleně

Manželský partner může být nakonec nejen zámožný, ale i vážený. Může uzavřít sňatek i podruhé.

Ráda cestuje do zahraničí, do dalekých zemí, ať ve skutečnosti nebo ve své fantazii. Mohla by i několikrát změnit své bydliště, přičemž může mít i dvě.

Konstelace (Neptun v desátém domě) je příznivá pro umělecké povolání. Rovněž pro ministry, psychology a psychiatry.

V dětství možná nebylo její zdraví nejlepší. Její zdraví závisí na stavu její mysli. Jestliže se rozčílí, může mít žaludeční potíže. Jinak ale překypuje energií a má silnou konstituci.

Má zvláštní náklonnost k dětem. Zajímá se o jejich psychický a fyzický rozvoj. Její děti, často dvojčata budou mimořádně inteligentní.

Vaše dcera má jednoznačně horoskop úspěšné a přitažlivé ženy. Přeji jí i Vám, evelyn, hodně štěstí.


   
06.02.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [55] Myškomedvídek [*]

  šikovná holkaSml79Sml75

  superkarma: 0 26.04.2009, 19:28:46
 2. avatar
  [54] evelyn [*]

  idiska: aspon vim, ze mi ji nevymenili, nemuzu ale vysoudit zadne odskodne

  superkarma: 0 07.02.2009, 15:44:51
 3. avatar
  [53] idiska [*]

  evelyn: teda, ta podoba ...jsme se ted přehrabovaly u bábi ve fotkách a našla jsem fotku mámy v době, kdy jí mohlo být tech 15...jako bych viděla sebe v tomtéž věku...ale vy jsem každá v jiném věku, a přesto jste si hodně podobné

  superkarma: 0 07.02.2009, 14:37:24
 4. avatar
  [52] Qwendola [*]

  Duppinka: To jsem byla já tak to máš téměř jistá

  superkarma: 0 06.02.2009, 20:38:29
 5. avatar
  [51] evelyn [*]

  shb:


  Duppinka: dekuju

  superkarma: 0 06.02.2009, 16:33:01
 6. avatar
  [50] Duppinka [*]

  dvojčata? Jsem taky kozoroh - 29. 12. a jak už tady někdo psal že má dvojčata, přítel je z dvojčat
  P. S.: jinak kočenky obě dvě!

  superkarma: 0 06.02.2009, 16:29:50
 7. avatar
  [49] shb [*]

  evelyn: já vím, je to šikovná holka

  superkarma: 0 06.02.2009, 16:27:12
 8. avatar
  [48] Holly73 [*]

  ale vim ze bych se nemela rouhat, kluci jsou oba zdravi, az na tobise ktery ma ted asi nejake to nachlazeni ci co, v noci mel horecky 40 to jsem se trosku bala co bude, ale jsou vporadku, ale jsou vporadku jsou zdravi, zivi ale proste vse je tak jak ma byt...
  takze ja se prestanu rouhat

  ale malililinko dodam.. tu holcicku jsem si stejne prala

  superkarma: 0 06.02.2009, 15:10:41
 9. avatar
  [47] Holly73 [*]

  za pa let ti o tom povim jak to u nas probehlo ale pokud maji synove temperament po jejich matce je to smrtelne nebezpecne

  superkarma: 0 06.02.2009, 15:09:07
 10. avatar
  [46] evelyn [*]

  Holly73: ja si naivne myslela, ze puberta u kluku byva klidnejsi

  superkarma: 0 06.02.2009, 14:44:06
 11. avatar
  [45] Holly73 [*]

  evelyn: no ja mam zas takove synacky, kdyz jsem si ctyri roky myslela ze me Pan Buh obohatil druhym hodnym synem jako odmenu za to co jsem si prozila pri prvnim tak jsem se dost silen mylila. Z toho hodneho miminka se zacina tvarovat druhy divoch. Pubertu bud neprezijou moji synove nebo ja. Jak pravil starsi syn "Da se na tu nemoc pubertu zemrit?" a ja na to "ano pri me mas dost vysokou sanci!"

  superkarma: 0 06.02.2009, 14:28:28
 12. avatar
  [44] Aja [*]

  jarre: Jde ti z nich hlava kolem?

  superkarma: 0 06.02.2009, 14:23:10
 13. avatar
  [43] evelyn [*]

  Aja: uz je to usedlejsi pan, stacim na nej sama Kamila, specielne, je jak tornado, se pak dlouho vzpamatovava

  superkarma: 0 06.02.2009, 13:44:06
 14. avatar
  [42] jarre [*]

  Aja: jedna ja az moc

  superkarma: 0 06.02.2009, 13:41:02
 15. avatar
  [41] Aja [*]

  evelyn: Sluší vám to. To je asi jarre rád, že má takové tři grácie

  superkarma: 0 06.02.2009, 13:39:43
 16. avatar
  [40] Aja [*]

  evelyn: jarre:

  superkarma: 0 06.02.2009, 13:36:51
 17. avatar
  [39] evelyn [*]

  jarre:

  superkarma: 0 06.02.2009, 13:36:09
 18. avatar
  [38] jarre [*]

  evelyn: nic nepasuje

  superkarma: 0 06.02.2009, 13:31:43
 19. avatar
  [37] evelyn [*]

  jarre: co se ti nezda?

  superkarma: 0 06.02.2009, 13:14:03
 20. avatar
  [36] jarre [*]

  evelyn: ja ji v tom horoskopu nepoznavam

  superkarma: 0 06.02.2009, 12:52:32
 21. avatar
  [35] evelyn [*]

  edith1975: dekuju

  superkarma: 0 06.02.2009, 12:33:10
 22. avatar
  [34] edith1975 [*]

  fotky dcer úžasné, hlavně ta černobílá. A na barevné je zas vidět, jak jste si podobné, hlavně starší dcera je kopie maminky.

  superkarma: 0 06.02.2009, 12:27:28
 23. avatar
  [33] evelyn [*]

  Žábina: Petrushe: Pavla_b: kareta: dik, mela jsem silnejsi geny mozna

  superkarma: 0 06.02.2009, 12:21:47
 24. avatar
  [32] kareta [*]

  evelyn: ty ses dobře klonovala

  superkarma: 0 06.02.2009, 12:07:44
 25. [31] Pavla_b [*]

  úžasná...

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:45:20

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] Pavla_b [*]

  evelyn: jste kočky, holky ta fotka se starší dcerou je úžsná

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:45:09
 2. avatar
  [29] Petrushe [*]

  Kočky všechny tři, sympatické navrch

  Už se těším na svůj horoskop..

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:33:24
 3. avatar
  [28] Žábina [*]

  evelyn: chvíli jsem musela přemýšlet, jestli jsi ta uprostřed nebo napravo
  jste všechny

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:32:23
 4. avatar
  [27] evelyn [*]

  Holly73: zas byly desne v puberte, hlavne ta "dareckova". Mela jsem pocit, ze jedna z nas to nemuze prezit

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:21:07
 5. avatar
  [26] evelyn [*]

  Holly73: jednu dobu jsme mely stejne vlasy, svou "prirodni trvalo" a rezavy, tak to i jeji kamoska z baraku si ji spletla se mno. Ale kdyz treba byla blond, navic ma modre oci, tak uz jsme tak podobne nebyly


  shb: Misa dela vsem pekne

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:19:50
 6. avatar
  [25] Holly73 [*]

  evelyn: ted jsem sjela dolu a videla tu dalsi fotku.. ty jo... nemam slov jste opravdu obe dve kocky, tedy i ta druha dcera je krasna.. no jo.. ono je to fakt hezky mit dceru, skoda ze me se to nepostestilo

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:17:48
 7. avatar
  [24] Holly73 [*]

  evelyn: ta starsi je jakoby byla tvoje dvojce

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:16:24
 8. avatar
  [23] shb [*]

  pěknej horoskop

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:16:23
 9. avatar
  [22] evelyn [*]

  sanvean: Suzanne: dekuju, az tady pijavice nakouknou, tak budu rada, ze jsem tak daleko v bezpeci

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:11:07
 10. avatar
  [21] evelyn [*]

  AngelinaJ1: Žábina:

  jen tuhle, to je taky mininmalne pet let stary
  http://www.zena-in.cz/auditoria/images/uzivatele/7/28/55.jpg
  ja cistila archiv, tak mi toho moc nezbylo. Doufam, ze me dcery nezabijou

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:10:04
 11. avatar
  [20] Suzanne [*]

  evelyn: týjo kočendy

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:09:03
 12. avatar
  [19] sanvean [*]

  evelyn: Teda vy jste kočky!

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:07:38
 13. avatar
  [18] Žábina [*]

  evelyn: moc gratuluju a fotka je úžasná
  nemáš nějakou s oběma holkama?

  superkarma: 0 06.02.2009, 11:04:56
 14. avatar
  [17] AngelinaJ1 [*]

  evelyn: kočky
  můj manža je taky dáreček,ale o rok dřív a ve 12:30

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:56:47
 15. avatar
  [16] evelyn [*]

  Věrulinka: dekuju


  Qwendola: ne, to byla ta druha, ale i ta se vyloupla a je z ni pohledny kousek

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:49:03
 16. avatar
  [15] Věrulinka [*]

  evelyn: moc vám to oběma sluší

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:36:39
 17. avatar
  [14] Qwendola [*]

  evelyn: To je ta, jak na tebe zbyla v porodnici? Že se ale vyloupla

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:34:00
 18. avatar
  [13] evelyn [*]

  Qwendola: Tanzánie: Sonne: Jupíí: dik. To je Kamila a ja teda nevim, jestli je na me podobna, rikaji to, jen ja to nedokazu posoudit

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:29:06
 19. avatar
  [12] Jupíí [*]

  evelyn: krásnej horoskop i dítě.

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:26:07
 20. avatar
  [11] Sonne [*]

  evelyn: Juuu, evelyn vám to tam taaaaaak sluší!!! Vím, že ty jsi , ale i holky se "pomamily" A to je K. nebo A.?

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:24:42
 21. avatar
  [10] Tanzi [*]

  evelyn: neskutečná podoba

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:20:38
 22. avatar
  [9] Qwendola [*]

  evelyn: Jste krásné holky. Jsem také kozoroh (29.12.) a mám dvojčata....

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:14:54
 23. avatar
  [8] evelyn [*]

  Ťapina: dekuju, jste hodne

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:04:33
 24. avatar
  [7] Ťapina [*]

  evelyn: Kočky, obě

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:03:13
 25. avatar
  [6] evelyn [*]

  átéčko: dekuju

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:01:53
 26. avatar
  [5] átéčko [*]

  evelyn: Je to moc krásná holka!!!!
  a sedmička, jako já

  superkarma: 0 06.02.2009, 10:00:24
 27. avatar
  [4] evelyn [*]

  Lostris: dekuju, je to asi ctyri roky stare

  superkarma: 0 06.02.2009, 09:56:52
 28. avatar
  [3] Lostris [*]

  evelyn: ty jo Vypadáte spíš jak sestry

  superkarma: 0 06.02.2009, 09:56:02
 29. avatar
  [2] evelyn [*]

  dekuju, ta bude mit radost.
  Ty dvojcata nakonec ji asi vydesi, jako vydesily me, ale ja jsem v bezpecne vzdalenosti

  tady jsme spolu http://www.zena-in.cz/auditoria/images/uzivatele/13/6/9.jpg
  kdyby byl nekdo zvedavej na darecek

  superkarma: 0 06.02.2009, 09:54:20
 30. avatar
  [1] gira [*]

  Miso, smekam pred tim, co vsechno umis (a jeste to dokazes skvele formulovat!) Dceri evelyn gratuluju ke krasnemu horoskopu. Ty mas takovou uzasnou schopnost, Miso, podavat veci pozitivne... Uz se tesim, az se na me (snad) jednou taky dostane - s horoskopem

  superkarma: 0 06.02.2009, 09:38:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme