Tento týden se konala u nás v redakci krásná akce spojená s testováním nového kávovaru Cafissimo LATTE.  Čtenářka Tereza s přezdívkou Tory získala díky tombole tento krásný kávovar a my jsme ji poprosili, aby nám napsala, jak je s ním spokojená. Co nám napsala?

„V úterý jsem vyhrála nového pomocníka do kuchyně a jsem na něj velice pyšná. Je malý a velice šikovný. Hned ve středu jsem si běžela pro kapsle, abych si mohla kávovar vyzkoušet. Koupila jsem si kapsle Caffé crema plná chuť a Espresso elegantní. Jelikož mám nejraději Caffé latte, hned jsem využila nádobku na mléko a našlehala jsem si plnou sklenici mléka - tato nádobka na mléko je obrovské plus tohoto kávovaru, protože většina kávovarů na kapsle má mléko sušené v kapslích a spotřebitel si nemůže zvolit, kolik mléka chce. A zde si můžu našlehat jen mléko nebo dětem udělat kakao s našlehaným mlékem. Opravdu super. Obsluha kávovaru je velice snadná a myslím si, že ji musí zvládnout každý. Jen si zvolíte tlačítko pro mléko, pokud ho chcete, a pak už jen velikost kávy. Jelikož kávu od Tchibo v kapslích ještě pořádně neznám, musím si nejdříve vyzkoušet, jaký druh mi bude nejvíce chutnat.

Cafissimo

 Za týden k nám na návštěvu přijedou naši známí, takže se těším, že jim budu moci nabídnout nějaké dobré kafíčko - myslím si, že bude mít určitě úspěch.“

Cafissimo

Děkujeme naší výherkyni za její vyjádření a přejeme jí, aby si vychutnala svou oblíbenou kávu.

Čtěte naše články:

Partnerem naší krásné akce s vůní kávy je firma Tchibo a její Kávovar Cafissimo LATTE. Tento kávovar je vhodný pro ty, kteří mají rádi dobrou kávu v pohodlí domova či kanceláře. Dokáže pro každého připravit jeho oblíbený nápoj. Je velmi jednoduché jej ovládat. Máte rádi kávu s mlékem, milujete kávu latté s nadýchanou mléčnou pěnou? Tento kávovar stisknutím tlačítka a díky integrovanému zásobníku na mléko připraví během chviličky perfektní kávu a kávové speciality s mléčnou pěnou. Cafissimo LATTE je plně automatický kávovar na kapsle a přináší nevídanou rozmanitost. Kávovar Cafissimo LATTE disponuje třemi tlaky pro spařování kávy (tlak až 15 barů) na přípravu espressa, caffè crema, překapávané kávy, cappuccina a latte macchiato.

Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1 l zajistí přípravu až sedmi šálků caffè crema.

Cafissimo

Pokud si tento kávovar pořídíte, mile vás překvapí obzvlášť dlouhá záruka 40 měsíců.

Určitě je to i krásný dárek pod stromeček!

Více se dozvíte na této stránce www.tchibo.cz.

Reklama