Styl

Vyfikla jsem se pro delegaci z ciziny

Ale jak už to tak chodí, nervozita udělá své. Čtenářces nickem ivetinkav se stal moc pěkný trapas zrovna ve chvíli, kdy chtěla udělat ten nejlepší dojem. Přečtěte si, co tak strašného se jí stalo.

Krásný den, přeji všem, ivetinkav

Nevím, jestli se to hodí k dnešnímu tématu, ale já osobně jsem si na to vzpomněla a musím se tomu ještě dnes smát. Když jsem byla mladší, tak jsem dělala sekretářku majiteli firmy. Jednou mi řekl, abych se vyfikla, že přijede delegace s ciziny.

Tak jo, já se oblékla do krásné halenky a ještě hezčí sukně. Šéf mě ráno pochválil a já byla šťastná. Od rána jsem byla nervózní a čekala jsem na návštěvu. Samozřejmě než přišla, tak jsem potřebovala na záchod. No a při odchodu ze záchodu jsem si nechtěně zastrčila sukni do kalhotek, zezadu, takže mi lezl celý zadek.

Vpředu to bylo vše o.k. Takže si toho nikdo nevšiml, ale když jsem dávala kávu na stůl a otočila se, nastalo hrobové ticho. A já tušila něco špatného. Když jsem došla do kanceláře, tak mě na to upozornili jiní zaměstnanci.

Já byla červená až na zadku a nevěděla jsem, co mám dělat a schovala jsem se na záchodě, dokud neodešli. Naštěstí šéf to bral s humorem a ještě dlouho jsme se tomu smáli.

Ahoj - berte život s humorem pa ivetinkav

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To jste musela být asi hodně nervózní, když jste nepoznala, že se sukní není něco v pořádku. Přece to muselo někde táhnout nebo tlačit

   
30.08.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kaylie [*]

  Já ani nervózní nejsem a  stalo se mi to naposledy před týdnem. A ne poprvé a takových dam znám více. Inu léto a lehké sukýnky, no hlavně, jestli jsi měla hezké kalhotky:-)))

  Teď se radši několikrát přesvědčím, než vyrazím....

  superkarma: 0 30.08.2011, 21:17:16
 2. avatar
  [3] átéčko [*]

  ivetinkav — #2 Sml30Sml67

  superkarma: 0 30.08.2011, 19:13:04
 3. [2] ivetinkav [*]

  to už je skoro dvacet let a předtím se nosili hodně nařasené a kolové sukně, takže žádné pnutí jsem necítila - a když je někdo nervozní tak mě snad ani nic netlačilo :-)

  1. na komentář reaguje átéčko — #3
  superkarma: 0 30.08.2011, 16:36:28
 4. avatar
  [1] kuželka [*]

  Sml30 Stalo se mi přesně totéž jednou na letišti. Došla jsem si kamsi a vrátila jsem se se sukní v krajkových kalhotkách. Stáli jsme s manželem a bavili se - on mě viděl zepředu, takže samozřejmě netušil... A já jsem se naparovala pýchou, jak na mně "obdivně" zírali všichni chlapi, co kolem nás procházeli Sml52

  superkarma: 0 30.08.2011, 16:34:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme