Bulvár

Vydělávejte si i o prázdninách

Dokončujete školu nebo si jen děláte plány na léto, rozhlížíte se po tom pravém pracovním uplatnění, ale nabídky zaměstnavatelů si dávají na čas? Nebo z nějakého důvodu skončil váš současný pracovní poměr a vy přemýšlíte nad tím, že si dáte několik měsíců oddych? A přemýšlela jste někdy nad tím, že letní prázdniny mohou být nejen časem odpočinku, ale také dobou, kdy můžete načerpat řadu užitečných pracovních zkušeností a kontaktů? Ano!

 

Tím zdrojem mohou být třeba brigády či krátké pracovní úvazky na dobu určitou. V létě jsou lidé otevřenější, vnímavější a přátelštější, a toto platí i v pracovním světě. Pokud zrovna nemáte zaměstnání, nepodléhejte svodům letního počasí a zkuste si najít nějaké zpestření. Zaměstnavatelé nevidí rádi několikaměsíční prodlevy v životopise a i krátkodobá brigáda vám pomůže případnou mezeru pokrýt.

Portál www.prace.cz nabízí denně až 2.000 nových brigád, navíc zde naleznete řadu užitečných rad a tipů. Právě v létě hledají firmy často někoho na záskok či administrativní výpomoc, pokud vás láká zahraničí, zlepšíte navíc své jazykové znalosti. Kromě možná i netradiční pracovní zkušenosti získáte řadu cenných kontaktů, a třeba tak z vašeho krátkého pracovního „koketování“ vznikne oboustranně spokojený dlouhodobý zaměstnanecký poměr.

 

 

   
25.05.2007 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Olinka01 [*]

  Kdybych v 17 letech řekla mámě, ať mi najde brigádu, tak se mi nejspíš vysměje. Jestli není schopen si brigádu najít sám, tak nebude schopen ani pracovat...

  superkarma: 0 25.05.2007, 13:05:56
 2. avatar
  [4] Lilinka [*]

  Lilinka: *mohl

  superkarma: 0 25.05.2007, 11:43:21
 3. avatar
  [3] Lilinka [*]

  Saturninka: No ale v 17 letech by si ji už mohla hledat sám, ne?

  superkarma: 0 25.05.2007, 11:42:51
 4. avatar
  [1] Saturninka [*]

  Hledám vhodnou brigádu pro 17ti letýho syna už půl roku a nic, ani na www.prace.cz . Tož SEM s nabídkama !!!

  superkarma: 0 25.05.2007, 10:41:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme