Vydejte se na dobrodružnou cestu po Madagaskaru a objevte kouzelný svět lemurů - tvorů, kteří si pamatují na dinosaury a kteří obývají naší planetu již 60 miliónů let. Přijďte se podívat, jak vypadala Země a jak žili naši předkové. IMAX vám přináší dokonalý 3D zážitek.

Přeneste se tisíce kilometrů daleko na ostrov Madagaskar a dotkněte se minulosti Země. Průvodci vám budou lemuři, se kterými se jinde než na Madagaskaru nesetkáte. Druh, kterému hrozí vyhynutí, vás překvapí svou přátelskou a zábavnou povahou, která se projevuje i přes reálná rizika vyhynutí. Lemuři vám předvedou své taneční kreace a vám nezbyde, než se bavit tak, jakoby jste tančili s nimi. 

3D technologie IMAX vás přenese na ostrov Madagaskar. Budete se cítit, jako byste na ostrově právě byli a prožijete zde dobrodružství s nezapomenutelnými lemury. Díky speciální IMAX technologii si můžete vychutnat atmosféru pralesa a zblízka poznat život jeho obyvatel. Kromě lemurů a jiných živočichů zde naleznete mnoho rostlin, které nikde jinde na Zemi neuvidíte.

lemeer

Hrozba vyhynutí nejen lemurů ale i vzácných druhů rostlin je velmi vážná a vy máte jedinečnou možnost je naživo spatřit. Tým vědců v čele s doktorkou Patricií C. Wright se na Madagaskar vydává, aby objevili téměř zapomenutý druh lemura širokonosého, kterého nikdo přes 50 let neviděl. Podaří se vědcům objevit téměř zapomenutý druh lemura? Zůstane zachován kus pravěké přírody a s ní i pamětníci pravěkých časů? Bude boj s civilizací úspěšný? Nechejte přírodu, aby vám poodhalila svá nejniternější tajemství a ukázala vám nejen minulost, ale také budoucnost a plány, jaké s lemury má. Přijďte se podívat na neuvěřitelný a pravdivý příběh o záchraně lemurů a jejich domova. Nenechte si ujít skvělou podívanou a divoké dobrodružství. Madagaskar na vás čeká, aby vám ukázal svá nejkrásnější zákoutí. 

NÁZEV ORIGINÁLU: Island of Lemurs: MADAGASKAR        

PŘEKLAD NÁZVU: Madagaskar: Království lemurů 3D

REŽIE: David Douglas

SCÉNÁŘ: Drew Fellman     

DÉLKA: 39 minut

FORMÁT: IMAX 3D

V českém znění: (Jan Hromada)

Premiéra: 23.10. 2014, IMAX, Praha, OC Flora

Program naleznete na www.cinemacity.cz/imax

Zdroj: tisková zpráva

Reklama