.

Vydejte se do světa kouzel s Book of Spells

Dárky

Vydejte se do světa kouzel s Book of Spells

Fascinuje vás tajemný svět kouzel a přejete si aspoň na chvíli vyzkoušet, jaké je to čarovat? Tento sen vám pomůže splnit hit letošního podzimu, interaktivní kniha Wonderbook™ pro PlayStation 3. Prvním herním titulem z celé série je Book of Spells, se kterým se vydáte do legendárních Bradavic!

Kdo by neznal slavnou filmovou sérii o mladém čaroději od J.K. Rowlingové. Nyní si i vy můžete vyzkoušet jaké to je být kouzelníkem ve světě Harryho Pottera a přenést se tak do světa plného čar, kouzel, magie a tajemna. Vkročte do bradavické knihovny s omezeným přístupem, vytáhněte si dvě stě let starou knihu kouzel - Book of Spells od Mirandy Jeřábkové a nechte ožít její příběhy přímo u vás doma. Nic není nemožné! Pomocí kouzelnické hůlky se můžete stát režisérem v loutkovém divadle, nechat levitovat různé předměty či zkoušet další čarodějnické triky.

Wonder bookWonderbook™ je úžasný nástroj rozvíjející představivost, který přináší tzv. „rozšířenou realitu“ na nová místa. Naklápěním či pouhým otáčením stránek kolem sebe oživujete příběhy, způsobem, jaký jste dosud nezažili. Prostřednictvím prvního titulu Book of Spells, který vás přenese do Bradavic, se můžete stát uznávaným a respektovaným čarodějem i u vás doma. Book of Spells poskytuje studentům magie bezpečné prostředí, v němž si mohou číst, objevovat, učit se a zkoušet svá oblíbená kouzla jako například Incendio, Wingardium Leviosa či Expelliarmus. Odhalte s nimi rozpustilé poznámky a kouzla načmáraná po okrajích knihy předchozími bradavickými studenty a stejně jako oni sbírejte body do školního poháru. Na konci každé kapitoly nechybí krátké otestování čarodějnických schopností, po kterém se dozvíte pozadí vzniku slavných kouzel a poznáte další nové tvory.

Book of Spells skrývá 20 kouzel a pohltí vás od samého začátku. Jednoduše stačí otevřít knihu Wonderbook™ a pomocí pohybového ovladače PlayStation Move, který se vám v mžiku změní na kouzelnickou hůlku, nechat postupně ožívat známé i neznáme ze světa Harryho Pottera kolem vás. Kniha Wonderbook™ od PlayStation je zcela nový příklad interaktivního čtení, díky kterému se sami můžete stát součástí příběhu. Pomocí tzv. „rozšířené reality“ se tak mohou děti zapojit zcela novým způsobem do herního děje.

Pro lepší pochopení principu rozšířené reality si představte, že se vaše televize promění v kouzelné zrcadlo, kde reálný svět kolem vás ožije a dostává tak zcela novou dimenzi. Z otevřené knihy před vámi tak na obrazovce vylétávají draci a krouží kolem vás nebo levitují předměty, jejichž dráhu ovládáte pohybovým ovladačem, který se ve vaší ruce promění v kouzelnickou hůlku.

Doporučené ceny:
Wonderbook + Book of Spells zakoupíte od 1 049 Kč.

   
06.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme