Bulvár

Vycpaly mi podprsenku vatou

O vzpomínky na svou první podprsenku se s námi podělila i čtenářka s nickem Vlastka. Děkujeme

Hezký den. Taky bych se s vámi podělila o svůj zážitek s první podprsenkou. Na to se nedá zapomenout. Když mi začaly růst prsa a to už je hodně dlouho, rada starších, v zastoupení mamky a babi ,rozhodla, že je čas na podprsenku. Neměla jsem ten pocit, že bych ji potřebovala. Ale bylo rozhodnuto.Tenkrát jsme si nedovolili nějak vzdorovat a odmlouvat.

Takže mně byla zakoupena nejmenší velikost, to byla nulka. Když mě do ní mé rodinné dámy oblékly, zjistily, že je poněkud větší. A protože podprsenka musela být pěkně vyšponovaná, jak tvrdily, ne zkrabatělá, vycpaly mi ji vatou.

Ne, že bych se sama sobě nelíbila. Připadala jsem si taková dospělejší. Obavy jsem si dělala, až přijdu do školy. Ve třídě nosila podprsenku pouze jedna spolužačka a ta byla hodně vyvinutá. Připadala jsem si dost blbě a měla jsem největší obavu z reakce ve třídě. Taky jsem se nemýlila.

Padla jsem do oka asi třem spolužákům, samozřejmě největším grázlíkům, ihned. S výkřiky: ty vole, ta má ale kozy, se ke mě vrhli a hned se na mě sápáli, že si "sáhnou". Bylo mně trapně, nejraději bych se otočila a utekla.

Pár dní to trvalo, dokonce jsem se i poprala. Časem jsem tajně (aby naši nevěděli), vyndala vatu. Mně tedy rozhodně nevadilo, že je zkrabatělá, hlavně, že to tak nebilo do očí. Všechno se časem okouká a na všechno se zvykne.Tak i moje prsa přestaly být časem středem zájmů tří puberťáků. 

Vlastka

Dnes už se na to díváte s humorem, ale tenkrát bych nechtěla být ve vaší kůži

   
16.09.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme