Domácnost

Vychytávky – přemostění matrací, opěrka na zeď a anatomický polštářek na cesty

Přemostění matrací

Máte ve dvojlůžku dvě samostatné matrace? A „rozčiluje“ Vás z jakéhokoli důvodu mezera mezi matracemi? Problém vyřeší jednoduché přemostění z PUR pěny, které se vloží mezi obě matrace. A je po problému

JMP

Opěrka na zeď

Máte postel umístěnou delší stranou u zdi? Nebo Vaše děti? Pak by se Vám možná hodila opěrka na zeď k posteli. Opěrku například oceníte, pokud máte chladnější zeď. Opěrka chrání zeď i lůžkoviny – ani jedno se o sebe neodírá. O opěrku se samozřejmě můžete v posteli při sezení i opírat. Opěrka je vyrobena z lehké PUR pěny, je opatřena potahem, který se nabízí v několika barvách. Potah je snímatelný a lze jej prát.

JMP

Cestovní polštářek z líné pěny

Polštáře z paměťové pěny asi známe všichni a řada z nás také nějaký vlastní. Tvarovaný anatomický polštář zajistí správnou polohu a podpěru krku a hlavy při ležení a řadě lidí tak pomáhá při problémech s krční páteří.

JMP

Cestovní polštářek Celsio Mini je „miniverze“ klasického anatomického polštáře. Rozměr polštářku je cca 20 x 25 cm. Polštářek je balený v efektním sáčku z funkční textilie, takže nezabere ani příliš mnoho místa. Polštářek je ideální na cesty – např. v hotelu nebo penzionu ho můžete položit na klasický polštář a vylepšit tak usínání i spánek. Polštářek se hodí i pod stan, můžete ho mít v autě nebo s ním cestovat třeba vlakem nebo letadlem. Polštářek Celsio Mini je také tip na hezký dárek, který potěší.

JMP Studio zdravého spaní

   
22.06.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Fussova [*]

  Cestovní poltářem bych brala :-))

  superkarma: 0 22.06.2016, 14:58:04
 2. [3] zzandaa [*]

  Matrace máme tak blízko, že tam mezera není vůbec znatelná.

  superkarma: 0 22.06.2016, 13:25:40
 3. [2] Andreadornova [*]

  Sml67k

  superkarma: 0 22.06.2016, 08:12:15
 4. [1] bobani [*]

  užitečné věcičky

  superkarma: 0 22.06.2016, 07:23:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme