Nová kolekce Platinum od Always - dodává pokožce pocit luxusního hedvábného spodního prádla, pohodlí a pocit ženskosti

alwaysNení snadné být ženou; ženy mají odedávna obrovské množství povinností v domácnosti, k tomu zvládají péči o děti a v dnešní složité době jim povinnosti ještě přibývají. Každá žena je denně nucena vypořádat se s řadou problémů v nejrůznějších situacích, a proto je velmi důležité, jak se cítí každý den.

Opravdová žena o sebe ráda pečuje a snaží se udělat pro sebe co nejvíce - hezký make-up, nějaké šperky, čistě umyté a upravené vlasy... - to vše je důležité pro to, aby se cítila sebevědomě a uvolněně.

Nicméně vzhled není všechno. Způsob, jak nás vnímá okolí, je dán nejen naším vzhledem, ale i naším chováním. Je mnoho typů žen - od pohodářek, přes silné a cílevědomé ženy až po sofistikované dámy. Co je ono tajemné „cosi“, které odlišuje dámu od ženy? Pohyb, aura a osobitost.

I přes uvolněnější styl dnešní moderní doby, opravdová dáma se vyzná v etiketě, ví, jaký zvolit příbor a také to, že méně je někdy více. Není příliš hlučná, na nic si nehraje a zná svou cenu. Dovede se chovat opravdu žensky - ačkoli umí spoustu věcí udělat sama, ráda požádá muže o pomoc a nechá se obdivovat a hýčkat.

Ať už jsme „jen“ ženy nebo opravdové dámy, vždy nás potěší, pokud se k nám okolí chová jako k moderním princeznám - tak proč si nevychutnat péči, poezii nebo příjemnou večeři s Ním.

AlwaysPřesto, na rozdíl od osobnosti a stylu, máme něco společného: milujeme pocit luxusu. Většina z nás si nemůže dovolit diamanty a boty či kabelky od světových návrhářů, skoro každá žena si však ráda dopřeje každodenní pocit luxusu díky kvalitnímu parfému nebo hedvábnému spodnímu prádlu.

Always se snaží přinášet ženám potěšení tím, že jim poskytuje to, co skutečně chtějí. Návrháři značky se proto zabývali výzkumem každodenních věcí, které přináší ženám potěšení. Určitou pozornost věnovali detailu, který inspiruje pocit sebevědomí, luxusního pohodlí a toho, že o nás někdo pečuje pomocí krásného, svůdného designu.

Pocit, že vás někdo potěší každodenními detaily, může být obzvláště důležitý v době vašich dnů. Proto přišla značka Always se zcela novým typem vložek, které přináší kombinaci hebkosti a suchosti, pohodlnou ochranu s pocitem luxusu na pokožce.

Nové absorpční jádro vložek Always Platinum obsahuje super-absorpční gel, který okamžitě uzamyká vlhkost uvnitř vložky a zanechává povrchovou vrstvu suchou a hebkou jako hedvábí. Díky této jedinečné technologii se tak každá žena může cítit pohodlně a sebevědomě. Intimky Always Platinum chrání každé prádlo a dodávají své nositelce každodenní dobrý pocit. Vložky Always Platinum ve variantách Ultra duo (za 69, 90 Kč) nebo Ultra Quattro (za 129 Kč). Intimky Always Platinum jsou k dostání ve dvacetikusovém balení za 37,90 Kč nebo v padesátikusovém balení za 69,90 Kč. Maloobchodní ceny se mohou lišit.

Reklama