Bulvár

Vychutnejte si lahodnou brazilskou kávu a pomozte vážně nemocným dětem

Organizace Život dětem zahajuje další ze svých charitativních projektů, jehož cílem je pomoci dětem v domácí péči svých rodičů. Zakoupením kvalitní brazilské kávy můžete udělat radost nejen sobě či svým blízkým, ale především přispějete vážně nemocným dětem a podpoříte celou jejich rodinu v těžkých životních situacích. Výtěžek z prodeje poputuje na koupi potřebných léků, přístrojů, zdravotních pomůcek a služeb.

 „Organizace Život dětem se již přes patnáct let snaží různými formami pomáhat co největšímu počtu nemocných a handicapovaných dětí. Tentokrát jsme připravili projekt na podporu dětí, které jsou v domácí péči svých rodičů, pro které každá, i malá pomoc, znamená obrovskou úlevu a zlepšení nelehkého životního osudu,“ vysvětluje ředitelka neziskové organizace Život dětem Maria Křepelková.

srdce

„Připravili jsme krásná dárková balení kávy v jutových sáčcích, která mohou posloužit i jako hezký vánoční dárek. Nejenže potěšíte své blízké, ale získáte i dobrý pocit, že jste pomohli vážně nemocným dětem v celé České republice, které v životě neměly tolik štěstí. Za získané finanční prostředky pořídíme celou řadu potřebných léků, přístrojů, zdravotních pomůcek a služeb, které dětem a jejich rodičům usnadní léčbu,“ doplňuje Maria Křepelková.

Život dětem je obecně prospěšná společnost, která existuje od roku 2000. Jejím posláním je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí. Mezi nejznámější projekty patří sbírky Srdíčkové dny a Srdce dětem.

Více informací naleznete na www.zivotdetem.cz

   
04.11.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] bobani [*]

    ráda pomáhám Sml22

    superkarma: 0 04.11.2015, 11:05:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme