Oblíbené Ledové kaštany můžete od září ochutnat i v luxusní hořké čokoládě. Velmi úspěšná limitovaná edice se po roce opět vrací do obchodů. Na pultech ji najdete od září do listopadu 2012. Kakaovo-oříšková náplň v extra hořké čokoládě vám dodá energii a dobře vás naladí na celý den, bez ohledu na počasí.

kaštany

Dopřejte si extra silný chuťový požitek s tyčinkou Ledové Kaštany Extra hořké. Chladivá oříškovo-čokoládová náplň, kterou znáte z klasických Ledových Kaštanů, je nyní obohacena vyšším podílem kakaa. A navíc je zalitá vrstvou intenzivní hořké čokolády. Pomalu se rozpouští v ústech a přináší dlouhotrvající potěšení. Dotek luxusu evokuje i elegantní obal s dominantní hnědou barvou v odstínu pravého kakaa.

Ať už vám nevyzpytatelné podzimní počasí dopřeje babí léto, nebo nepříjemné plískanice, Extra hořké Ledové Kaštany vám ho zaručeně zpříjemní. Zachutnají určitě jak milovníkům klasických Ledových Kaštanů ORION, tak vyznavačům kvalitní hořké čokolády s vydatnou kakaovou chutí.

Hořká čokoláda zvyšuje mozkovou a srdeční aktivitu a dodává tělu endorfiny - hormony štěstí, čímž zlepšuje naši náladu. Podle některých vědeckých studií i dokonce významně zvyšuje výkonnost organismu. Pro její lahodnou sytou chuť ji oceňují především muži. Extra hořké Ledové Kaštany přinášejí dokonalou kombinaci hořké čokolády a oříškovo-čokoládové náplně, pravý požitek smyslů pro milovníky intenzivních chutí. Tak, jako klasické Ledové Kaštany, i Extra hořké Ledové Kaštany jsou díky praktickému tvaru tyčinky vhodné pro všechny, kteří žijí svůj život aktivně a své čokoládové potěšení chtějí mít vždy po ruce.

Dopřejte si jedinečný chuťový zážitek. Osvědčená kvalita tyčinek ORION určitě nezklame ani v této limitované edici. Kaštany Ledové Extra hořkése prodávají v balení o velikosti 50 g, doporučená maloobchodní cena je 10,90 Kč.

Reklama