Bulvár

Výbuch smíchu přerušil soud

Myslíte si, že soudci a právníci jsou „suchaři“ bez smyslu pro humor? Třeba ano. V tom případě se ale docela nedávno objevila výjimka potvrzující pravidlo. Soudkyně musela přerušit soudní líčení kvůli svému výbuchu smíchu. Nemohla se prý přestat smát tomu, jak byly znepřátelené protistrany hloupé.

Při slyšení, kdy se probírala záliba nesnášenlivých sousedů ve vajíčkových bitvách nebo posílání dopisů s výkaly, se sousedi začali nazývat dětskými nadávkami jako „smraďoch“ nebo „kobylí ksicht“. Není divu, že soudkyni Brigitte Koppenhoefer, která je zvyklá na daňové úniky, finanční podvody či jiná vážná témata, tento spor přinejmenším pobavil.

Soudkyně v inkriminovaném momentě prostě neubránila úsměvu. Nakonec se neudržela a vybuchla smíchy tak, že musela jednání přerušit. Uklidnila se naštěstí docela brzy a soud mohl zase pokračovat.

„Většinou řeším finanční podvody nebo obchodní právo. Tohle bylo tak směšné, že jsem se prostě neudržela,“ vysvětlila žena své chování. Není bohužel známo, jaký v tomto procesu padl rozsudek.

Ruku na srdce, vy byste si udržela kamennou tvář?

   
13.08.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Heduš [*]

  Aspoň jí to odlehčilo, jindy vážnější, tématiku. Rozhodně by se jim kvůli tomu neměly brat třeba prémie. Nejsme prostě stroje a někdy člověk smíchy vybuchne, i když to není zrovna moc vhodné. Ale jsem pro jakoukoliv přirozenost a nenucenost.

  superkarma: 0 13.08.2008, 20:38:12
 2. avatar
  [2] femme [*]

  no já určitě ne

  superkarma: 0 13.08.2008, 17:42:32
 3. avatar
  [1] rek11 [*]

  se jí nedivím,bych se smála taky

  superkarma: 0 13.08.2008, 14:35:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme