Máte rádi věci, které umí více věcí najednou? Označení dva v jednom nebo tři v jednom se již netýká pouze kávy či šamponů. Toto označení může hrdě nosit i televizor.

Jistě máte doma také sbírku svých oblíbených DVD filmů, na které se čas od času rádi podíváte. Řekněme, že ke zhlédnutí filmu potřebujete televizor, DVD přehrávač, několik dálkových ovladačů a to navzájem máte propojené nevzhlednými kabely. Přemýšlíte, jak vše zjednodušit? Poradíme Vám. Značka Hyundai má pro Vás maximálně snadné řešení. Nabízí televize se zabudovaným DVD přehrávačem a funkcí nahrávání.

Hyundai

Multifunkční televizor Hyundai řady je doslova nabitý praktickými funkcemi a zároveň je velmi jednoduchý na ovládání. Televizor s DVD přehrávačem má i USB vstup, funkci nahrávání a vestavný DVB-t tuner pro příjem digitálního vysílání.

Užijte si Hyundai televizor řady 924 DVDR s tenkou LED obrazovku, do které film na DVD přímo zasunete. V televizi je zabudovaný štěrbinový DVD přehrávač, na kterém jednoduše můžete pouštět cokoli. Oceníte nejen velmi přehledné a intuitivní menu na obrazce, ale i pohodné ovládání televize s DVD mechanikou jedním dálkovým ovladačem.

Hyundai

Rychle si zvyknete i na možnost přehrávání filmů, kterou tento televizor nabízí přes USB vstup. Do něj jednoduše zasunete USB flash disk s filmem, na který se právě chcete dívat. Přes USB vstup je možné k televizi také připojit celý externí hard disk, tedy malou krabičku, ve které máte uloženo plno svých oblíbených filmů. Na televizoru si můžete jednoduše přehrát i videa, hudbu nebo si na velké obrazovce prohlédnout fotky. Je tu ale také jedinečná možnost naopak televizní pořady nahrávat! To s funkcí RECORD READY a na již zmíněný flash disk nebo externí uložiště. Způsobů nahrávání digitálního vysílání je hned několik. Buď volbou přes elektronický programový průvodce EPG, nastavením časovače nahrávání nebo v danou chvíli začít nahrávání jednoduchým stiskem tlačítka record. Televizní pořady je možné nahrávat i v době, kdy nejste doma a na vybraný pořad se tak podívat později. Další velmi praktickou funkcí je TIMESHIFT, kterou oceníte, jestliže Vás při sledování televizních pořadů někdo vyruší nebo potřebujete od obrazovky na chvíli odběhnout. Zapnutím funkce můžeme sledovaný pořad pozastavit a v klidu se na něj dodívat se zpožděním.  

Hyundai

Značka Hyundai nabízí televize s DVD přehrávačem a funkcí nahrávání v HD a Full HD rozlišení v různých velikostech úhlopříčky od 41 cm až po 66 cm. Svou velikostí jsou vhodné do menších pokojů, dětských a studentských pokojů, ložnic nebo i na chatu a chalupu. Televizím Hyundai menších uhlopříček nechybí ani připojení a nabíjení z 12 V automobilové zásuvky. Některé modely mají vedle DVB-t tuneru i DVB-c tuner pro příjem digitálního vysílání ze sítě kabelových televizí.

Multifunkční televizor s DVD přehrávačem a všemi vychytanými funkcemi pořídíte za velmi přijatelnou cenu. Více informací na www.hyundai-electronics.cz

Reklama