.

Vybíráte dárek pro strýčka a tchána? Už to nemusí být horor!

Dárky

Vybíráte dárek pro strýčka a tchána? Už to nemusí být horor!

Tak už je to po roce zase tady. Chodíme po obchodech a nevíme, čím na Vánoce obdarovat naše nejdražší. Vyhněte se takovému shonu a inspirujte se při výběru dárků pro muže - protože právě to může být skutečný oříšek!

beranek

Málokdy uspějete s kolínskou, darovat „osvědčenou" láhev alkoholu také nemusí být vždy úplně vhodné. Dalo by se říct, že pokud má muž, pro kterého dárek hledáte, nějakou výraznou zálibu, máte vyhráno... Ale protože tu zálibu zná celé příbuzenstvo, jistě má vášnivý rybář již všechny myslitelné pruty i násady dávno doma, včetně zajímavých knih o rybaření i vtipných triček a dárkových předmětů.

Takže co teď? A co v situaci, že strýček ani žádnou pořádnou zálibu nemá? Vyzkoušejte praktický dárek, vždyť kdo by něco takového neocenil? Nechte si s výběrem poradit a projděte si tipy na dárky, které moudrý muž vždy ocení.

zástěra1pivař

Kde najít vánoční inspiraci

Internetový obchod Petrklíč se nám rozhodl výběr dárků usnadnit. Připravil speciální vánoční nabídku, ve které najdeme dárky pro celou rodinu. A na muže se zaměřil hned několikrát.

Dárky, které Petrklíč do svého Vánočního speciálu zařadil nejen svůj tradiční sortiment, tedy pohodlné oblečení. Najdeme tu i zboží připravené pro děti a vnoučata. Pokud si nejste jisti, který dárek přesně vybrat, nabízí se možnost zakoupit dárkový kupon. Máte-li v okolí někoho, kdo nakupuje na Petrklíči, je dárkový kupón skvělým dárkem. Obdarovaný si bude moci vybrat přesně to, co potřebuje. A vám odpadne starost, jestli mu vámi vybrané oblečení padne.

kabátpyžamo

Bojíte se, že dárek nedorazí včas? Ani na to Petrklíč nezapomněl. Všechny dárky, které nabízí, má v dostatečném množství na skladě. Může tedy garantovat, že vámi vybraný dárek dorazí v dostatečném předstihu.
Více tipů na dárky a možnost on-line objednání najdete TADY.

   
30.11.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme