Nejen samotná postel a prostředí, v jakém spíme, určuje kvalitu našeho spánku. Svou významnou roli hraje i ložní povlečení. Chcete-li pro sebe to nejlepší, je nutné brát v úvahu víc, než jen rozmanitost barev a vzorů, povlečení má být příjemné na dotek, prodyšné dobře sát vlhkost. Pokud jde o výběr materiálu, ze současné nabídky na trhu si vyberou opravdu i ti nejnáročnější.

Povlečení podle materiálu

Bavlněné povlečení

Bavlněné povlečení stále patří k nejoblíbenějším lůžkovinám na trhu, a to především díky svým užitným vlastnostem jako je měkký a savý materiál i vysoká snášenlivost vůči praní a sušení. Bavlna si na dlouho zachovává stejnou barvu i tvar, avšak díky vyšší mačkavosti ji budete muset pokaždé žehlit. Pokud této činnosti příliš neholdujete, nevadí. V takovém případě mžete zvolit krepové povlečení, které naopak žehlení nevyžaduje vůbec. Jedná se o upravenou verzi bavlny, pro kterou je charakteristický zvrásněný povrch.

Design, který okouzlí

Bavlněné povlečení

Ať chceme, nebo ne, na celkovém vzhledu ložnice se design povlečení podílí velkou měrou. Díky nejmodernějším technologiím máme dnes už opravdu neomezené možnosti. Velké oblibě se těší 3D povlečeníse svými úchvatnými velkoformátovými vzory, kdy se barvy stříkají přímo na látku dle virtuální předlohy. Běžně jsou tak k vidění neuvěřitelně realistické motivy světových metropolí, zvířat, květů, nočního nebe apod.

Kvalitní povlečení kupujte u odborníků, v tržnici je nenajdete!

Pokud jde o samotný nákup ložního prádla, vždy se se svými požadavky svěřte do rukou ověřených prodejců. Levné povlečení seženete snadno a všude, v tržnicích i v supermarketu, na kvalitu a dlouhou životnost tohoto povlečení se však rozhodně spolehnout nemůžete.

Bavlněné povlečení

Důvěřujte proto raději tradičním českým výrobcům a osvědčeným firmám. Jedině tady vám s nákupem poradí odborníci a vy můžete nakupovat s jistotou, že se k vám dostávají jen kvalitní, prověřené a zdravotně nezávadné produkty.

Reklama