Domácnost

Vyberte to správné funkční osvětlení pro svou domácnost

Nevíte si rady s výběrem správného osvětlení pro váš domov? Pokud nechcete svůj čas trávit bezvýsledným bloumáním po obchodech a internetu, obraťte se rovnou na kované odborníky. Společnost HALLA, a. s., významný český výrobce technického designového osvětlení, spustil nový e-shopa spolu s ním dobrého pomocníka. Světelný rádce vám ukáže, jakým směrem se vydat ve výběru osvětlení pro vaši kuchyň, ložnici, koupelnu či dětský pokoj. Na e-shopusi pak můžete hned objednat to pravé funkční designové světlo.

HALLA

Na novém e-shopu HALLA vám dobře poradí váš Světelný rádce

Občas stačí rada příbuzných, známých, doporučení z letáku nebo prostě jen to, že se nám líbí. Výběr osvětlení pro naši domácnost prochází různými kritérii, ale jak si vůbec vybrat z toho množství, které se dnes nabízí? Jaké má mít osvětlení parametry? Jaké světlo vybrat do dětského pokoje? Jaké do obýváku? Má být jen hezké, nebo má plnit především svoji funkci a být taky „zdravé“? Můžeme mít obojí? S tím vším vám nyní pomůže Světlený rádce na novém e-shopu významného českého výrobce technického designového osvětlení HALLA.

HALLA

Světelný rádce pod vedením expertů z Metroluxu/

Stavebním kamenem filozofie společnosti HALLA je od počátku kvalita. Dbá na to, aby osvětlení v první řadě plnilo svoji funkci. Chápe, že osvětlení je významným prvkem interiérů, a proto spolupracuje s architekty a designéry, kteří kvalitnímu osvětlení dávají moderní design.

HALLA

S osvětlením se dají dělat zázraky, jen je nutné vědět, jak na to. Proto je tu Světlený rádce, kde vám ve spolupráci s odborníky ze společnosti Metrolux HALLA poradí, jak vybrat ta nejvhodnější a nejlepší svítidla pro váš domov. Seznámí vás s různými typy svítidel od závěsných, přes přisazená po vestavěná. Poradí s montáží i s tím, jak osvětlení regulovat. Získáte zde také informace o tom, jaké parametry mají splňovat osvětlení v jednotlivých místnostech a v neposlední řadě zde naleznete průvodce světelnými zdroji a doporučení pro jejich použití.

HALLA

E-shop – zapněte si světla HALLA on-line

Po pečlivém zvážení kritérií osvětlení si pak můžete prohlédnout celý sortiment společnosti HALLA na novém e-shopu. V první řadě zde narazíte na ilustraci toho, jak svítidla HALLA v prostoru vypadají. Můžete si je on-line rozsvěcet a zhasínat, abyste získali základní představu či inspiraci.

HALLA

katalogu svítidel si pak můžete prohlédnout konkrétní produkty buď dle prostoru, do kterého je potřebujete, nebo dle montáže a typu svítidla. Seznámíte se zde s několika rodinami svítidel HALLA, jejíž novinkou v sortimentu je svítidlo MILA, vytvořené ve spolupráci s významným holandským designérem Robem van Beekem.

HALLA

HALLA – spolehlivý český výrobce technického designového osvětlení s dvacetiletou tradicí

Pokud vás zajímá historie i současnost společnosti HALLA, chcete se přesvědčit o kvalitě a spolehlivosti tohoto výrobce, prohlédněte si nový katalog Průvodce světlem na stránkách www.halla.cz, ve kterém kromě kompletního sortimentu naleznete ukázky realizací osvětlení HALLA ve významných budovách v České republice.

HALLA

Se společností HALLA, a. s. můžete také zůstat ve spojení přes Facebook, Twitter či G+.

HALLA

   
10.10.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Garwa [*]

  Parádní, tak bych chtěla zařídit svůj dům, dostala jsem skvělý tip na LED žárovky, ale je těžké se rozhodnout, jak dům zařídit, těch možností je tolik.. :)

  superkarma: 0 12.11.2014, 00:49:26
 2. [2] karolina78 [*]

  Já preferuji led žárovky, jsou velmi efektním druhem osvětlení, což je dobře. Nejen, že dobře svítí, ale i dobře vypadají.

  superkarma: 0 25.09.2014, 08:45:03
 3. [1] Polu [*]

  Ahoj, určitě doporučuji pořídit led žárovky: http://shop.lumenmax.cz/LED-Zarovky-E27-230V/?force_sid=57914190d065544a209d1543a5d2b111

  Šetří energii a světlo je pěkně jemné.

  superkarma: 0 31.01.2014, 10:01:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme