Domácnost

Vyberte si správně!


Pokud si správně vyberete, úklid bude hračkou!

Víte, jak poznáte skutečně silný a výkonný vysavač? Pokud jste se doteď řídili tím, že příkon ve wattech symbolizuje sílu vysavače, tak vězte, že to není až tak stoprocentní pravda.

„Jedním z objektivních způsobů měření sacího výkonu je standard ICS používaný v Evropě, který jej měří přímo u sací hubice, a ne u motoru. Ne všichni výrobci však tento standard používají. Můžete se tedy často setkat se zavádějícími hodnotami, které neodpovídají standardu ICS,“ vysvětluje Martina Laketić, marketingová manažerka divize domácích spotřebičů společnosti Philips a dodává: „Příkon vysavače přeměněný na skutečný sací výkon, to je oblast, ve které díky optimální konstrukci motoru naše vysavače, dalo by se říci, excelují.“

Nejhygieničtější úklid pomocí nejsilnějšího vysavače všech dob!
Vysavače Philips Performer  jsou nejsilnější vysavače všech dob, dle dat dostupných v lednu 2007. S příkonem 2 200 W,  sacím výkonem 500 W, těsněním HEPA, filtrací HEPA 13 a sací hubicí Tri-Active pomůže během chvíle vytvořit zdravé a čisté prostředí pro vás i vaši rodinu. Filtr Ultra Clean Air HEPA a těsnění zachycuje bakterie a mikroby. Díky kazetě Clean Comfort už není problémem ani likvidace sáčku na prach.

 

   
17.04.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme