Vánoce jsou jedním z nejdůležitějších časů v roce – scházíme se s celou rodinou, přáteli a lidmi, na kterých nám záleží. Překvapte je tento rok krásnými dárky, kterými jim ukážete, jak moc je máte rádi. Společnost Braun připravila exkluzivní řadu produktů, s nimiž obdarované určitě nezklamete.

darekEpilátor na obličej se systémem čistících kartáčků – limitovaná vánoční edice. Přístroj poskytuje perfektní epilaci a hloubkové pročištění pleti. Vánoční edice nabízí čtyři výměnné nástavce: tři kartáčky (pro normální či citlivou pleť a na peeling) a houbičkový aplikátor. Design s akcenty červené vám navíc bude připomínat Vánoce po celý rok.

 

darek Braun Silk-expert IPL splní sny všech žen o hedvábně jemné pokožce. Má senzor SensoAdapt™, který upravuje intenzitu světla podle tónu vaší kůže. Navíc díky třem nastavitelným úrovním síly je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Braun Silk-expert IPL vygeneruje až 300 000 záblesků a poskytne vám tak až 15 let plných péče o tělo. Expert na epilaci, který je vždy na dosah.

 

Všechny produkty jsou dostupné na: www.braun.cz

Reklama