Domácnost

Vyberte pro svého mazlíčka to nejlepší

Stejně tak jako u lidí i u psů a koček se složení stravy projevuje na životě, který prožijí. Není občas na škodu dát si něco nezdravého, ale neměli bychom to přehánět ani u sebe, ani u svého zvířecího miláčka. To, jak budete krmit psa nebo kočku, se projeví nejen na srsti, ale také na jeho celkové náladě. Není asi nic více stresujícího, než když musíte se svým zvířátkem chodit neustále k doktorovi.

Domácí miláčci jsou naší vášní. Prožívají s námi naše životy, přinášejí do nich smysl a naplňují naše sny. Značka FRISKIES je historickým zakladatelem prémiového sektoru suchých krmiv pro kočky a psy, a to díky nutričně vyspělé, ale pro spotřebitele srozumitelné řadě produktů, které obsahují všechny nezbytné nutriční složky pro dobré zdraví a spokojenost jejich domácích miláčků.

Pro zdravý životní styl vašich mazlíčků

Kromě důrazu na nutriční hodnoty, zaměřuje FRISKIES svoji pozornost na různá životní stadia zvířat (produkty Junior, Adult a Senior) a od léta roku 2005 také na odlišné životní styly. Pokud chováte doma kočičku, doporučuje se krmivo FRISKIES Indoor. Speciální krmivo pro kočky chované v bytě obsahuje trávu zelenou, která podporuje trávení a zamezuje tvorbě bezoárů v žaludku.

Recepturu pro úplnou životní pohodu koček má krmivo FRISKIES Wellbeing. Má vyváženou hladinu minerálů pro správné pH v moči, s obsahem nenasycených mastných kyselin Omega pro krásnou srst a zdravou pokožku.

Pro psy se zvýšenou aktivitou doporučuje FRISKIES krmivo FRISKIES Active, obsahující o 25% proteinů více než krmivo FRISKIES Balance, které je vhodné pro optimální kondici vašeho pejska.

Žádná věková skupina není opominuta

Krmiva FRISKIES jsou vyráběna také pro různý věk psa či kočky.

Pokud máte doma mladého pejska, krmivo FRISKIES Junior mu dodá všechny potřebné výživné látky pro optimální růst a vývin. Navíc tvar a velikost granulí je přizpůsobena velikosti zoubků štěňátek. Pro kočičky má FRISKIES připraveny například granule Junior s kuřecím masem a mlékem nebo konzervované krmivo Junior s kuřecím masem a mrkví.

Na dospělé psy a kočky je zaměřeno krmivo FRISKIES Adult. Pro psy s citlivým zažíváním je vhodný FRISKIES S jehněčím masem a s rýží s obsahem poloměkkých granulí z čerstvého masa. Pro dospělé kočky je v nabídce například granulované krmivo S lososem, tuňákem a zeleninou; S kuřecím masem, játry a zeleninou nebo S králičím masem, zvěřinou a zeleninou, vždy v minimálně ve 400g a 2kg formátech.

Máte-li doma již staršího zvířecího miláčka, vybírejte krmiva FRISKIES Senior. Tato krmiva zohledňují výživové potřeby starších psů či kočiček, jsou lehce stravitelná a díky nízkému obsahu fosforu chrání zdraví močových cest.

Pro malé i velké

Kromě zaměření na různé životní styly a životní stadia se krmiva FRISKIES soustředí také na to, jaké plemeno chováte.

Pro majitele velkých plemen psů má v nabídce krmivo FRISKIES Maxi, které zohledňuje výživové potřeby velkého psa a velké granule zabraňují zhltnutí nerozkousaných granulí a tím zabraňují problémy s trávením.

Pro malá plemena je určeno FRISKIES Mini menu, které poskytuje speciální, vysokoenergetickou stravu pro malá plemena psů do 10kg a malé granule jsou přizpůsobeny jejich malým zoubkům.

Věřím tomu, že si pro svého pejska či kočičku vyberete ze široké nabídky FRISKIES výrobků to správné krmení!

   
05.06.2006 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [11] Fazol [*]

  Naši psi mají na jazyku cenoměr a Friskies patří do kategorie Chicopee jim vyhovuje a někdy pro změnu Fitmin adult york.

  superkarma: 0 06.06.2006, 12:34:12
 2. avatar
  [10] Ťapina [*]

  Tak máme jim dávat to nejlepší, nebo Friskies?

  superkarma: 0 05.06.2006, 22:24:52
 3. avatar
  [7] femme [*]

  Friskis je

  superkarma: 0 05.06.2006, 15:24:43
 4. avatar
  [6] Alenka0010 [*]

  Simba: jo, krmit je chudáky Friskies je nezodpovědný.

  superkarma: 0 05.06.2006, 14:20:48
 5. avatar
  [5] Simba [*]

  raději Pro Plan, Gimpet, R. Canin ..mám svou ráda

  superkarma: 0 05.06.2006, 12:56:18
 6. avatar
  [4] Lenika [*]

  My jedem plánovaně na ProPlan

  superkarma: 0 05.06.2006, 09:35:09
 7. avatar
  [3] Kadla [*]

  Naše tři Friskies nežerou (ani se jim nedivím).

  superkarma: 0 05.06.2006, 08:39:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme