Domácnost

Vyberte hračku roku!


Chcete pro malého uživatele tu nejvhodnější hračku, která bude všestranně rozvíjet dítě, podporovat zájem, tvořivost, samostatnost. Zároveň očekáváte, že bude bezpečná, příjemná vzhledem a bude odpovídat věku dítěte. Trh nabízí velké množství hraček z domácí a zahraniční produkce a vy se ne vždy umíte zorientovat v této široké nabídce.

 

Na základě této skutečnosti vznikla myšlenka uspořádat neziskový projekt „Hračka roku“. Tento projekt má napomoci nám spotřebitelům zorientovat se v široké nabídce.

 

Do soutěže byly zaregistrovány nové a inovované hračky, které si můžete zakoupit v maloobchodní síti v České republice.

 

Kategorie soutěže „Hračka roku“

Odborná nezávislá porota vybrala 5 výrobků v těchto kategoriích: Baby, Hračka pro předškolní věk, Hračka pro holky, Hračka pro kluky, Hra, Kreativní hračka, Vzdělávací hračka, Interaktivní hračka, Stavebnice.

 

Kandidáti z jednotlivých kategorií používají logo „Nominace na hračku roku“, a proto je snadno naleznete ve svých oblíbených hračkářstvích. Nyní až do 31. 12. 2008 můžete hlasovat na internetových stránkách www.hrackaroku.cz.

 

Součastně s Vaším hlasováním probíhá hodnocení daných výrobků nezávislou odbornou porotou, která zvolí vítěznou hračku na poli odborném. V každé soutěžní kategorii tak budou vyhlášeny až dvě vítězné hračky, z nichž jedna získá cenu veřejnosti, a druhá, pokud bude odlišná, cenu odborné poroty.

 

Vyhlášení vítězů soutěže „Hračka roku 2008“

Oficiální vítězové jednotlivých kategoriích budou dne 26. 3. 2009 slavnostně vyhlášeni za přítomnosti hostů z oblasti maloobchodu, výroby, distribuce a médií.

 

A my zákazníci konečně přestaneme tápat při výběru nejvhodnější hračky. V hračkářství nalezneme označené výrobky jednotlivých kategorií logem „Nominace na hračku roku“ a „Hračka roku“, které jsme sami pomohli vybrat svým hlasováním.

   
21.11.2008 - Dům a byt - autor: Pavel Miškovský

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Meander [*]

  Jsem se koukla na nominované. No ty bláho, to je maso

  superkarma: 0 22.11.2008, 20:59:08
 2. avatar
  [2] JanaOss [*]

  Už vím - SPARKYS to byl

  superkarma: 0 21.11.2008, 20:55:16
 3. avatar
  [1] JanaOss [*]

  Už jsme se synem na stránce - no zapoměla jsem - jeden z největších obchodů s hračkami - hlasovali. Myslím, že to vůbec není špatný výmysl. Hračky jsou pro děti důležité

  superkarma: 0 21.11.2008, 20:51:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme