.

Vyberte dětem pod stromeček hračku, která je zároveň něco naučí!

Dárky

Vyberte dětem pod stromeček hračku, která je zároveň něco naučí!

Je naprosto normální, že hry a hraní představují v období dětství hlavní náplň všech aktivit. Navíc hry jsou pro děti v předškolním věku nejdůležitější činností. Učí se soustředit na specifickou činnost a také ji dokončit. Dítě hrou zapracovává své zážitky, otiskuje do ní svět kolem sebe a nově nabyté zkušenosti. Maminka danka7 na webu www.duplosvet.cz píše: „Je zajímavé sledovat, jakým způsobem DUPLO postavičky spolu (a teď to prosím vše berte v uvozovkách) kooperují, hádají se, veselí, jak spolu (ne)vycházejí. Občas zaslechnu z dětského pokojíčku hádku. Už vím, že tam jít nemusím, protože to se jen DUPLO chlapeček nepohodl s DUPLO holčičkou: „To je moje koloběžka!“ volá holčička. „Ne, moje“ tvrdí kluk. Chvilku se přetahují, ale pak se nějak vždy domluví. Buď si jí půjčují, nebo dcerka nakonec vyrobí ještě jednu koloběžku. Myslím, že si dcerka trochu přehrává emoce, které sama zažila či viděla přes den (např. ve školce). A tak jí to pomáhá si to protřídit, lépe tomu porozumět.“

Chcete vybrat pod stromeček dárek, který bude děti nejen bavit, ale také jim pomůže v přirozeném rozvoji? Zkuste stavebnice LEGO® DUPLO®, které dětem přinesou zábavné učení. Malí uličníci staví, rozvíjí stavbu, bourají stavbu a začínají znovu. Přemluvte Ježíška, ať přinese třeba některý z tematických setů LEGO DUPLO, u kterých mohou děti objevovat nejen potenciál vlastní fantazie, ale také prostřednictvím postaviček, zvířat, dopravních prostředků a dalších prvků, svět kolem nich.

Doktora už se nebojíme?

duploVe velké nemocnici ve městě mají všichni napilno. Je jedno, zda přijede sanitka s pacientem, nebo je potřeba vyšetřit miminko, lékař se sestřičkou mají pořád plné ruce práce. K dispozici mají ordinaci, rentgen, invalidní vozík a sádrovnu - vše co potřebují, aby se pacientům brzy ulevilo.

Lupiče dopadneme snadno!

duploZloděj prchá z vězení na motorce! Pomoz ho policii chytit pomocí policejního auta a vrtulníku. Dokáže ho policie polapit včas?

 

   
14.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme