Tentokrát to máme obráceně. Vy jste uvnitř a nemůžete se dosta ven.protože nemáte čím zamknout. Jediný klíč od bezpečnostních dveří je fuč. Co myslíte, našel se? Přečtěte si příběh, ketrý se stal bratrovi naší čenářky s nickem Celda.

Dobrý den, zkusím se přidat k tématu zavřených dveří. Ono se nemusí zrovna jednat o zavřené dveře a vy zůstanete venku, je i druhý způsob, kdy jste sice za zavřenými dveřmi, ale uvnitř. Přiznám se, že mně se to naštěstí nestalo, je to zážitek mého bratra.

Večer šel v klidu a míru spát a ráno se nachystal do práce, šmátne po klíčích...a tam, kde obvykle bývají, nebyly. Tak nejprve v klidu, posléze v netrpělivosti, nakonec v nepříčetném běsu hledal, kde by mohly ty zatracené klíče být.

Hledal i na chodbě domu, jestli je nenechal na botníku, naštěstí si zapomněl zamknout byt. V domě bydlí jen dvě rodiny a nedlouho před tím majitel domu namontoval bezpečnostní zámek a každé rodině dal klíče podle počtu obyvatel, tudíž bratrovi jen jeden.

Nebudu rozepisovat, proč majitel bratrovi nedal náhradní klíč hned, podstatné je to, že bratr strávil nedobrovolně v „domácím vězení“ tři dny za úporného hledání na všech možných i nemožných místech, určitě to znáte - lednice, kapsy, wc, postel, za nábytkem, pod nábytkem, pod kobercem, v mikrovlnce, ve skříních, na policích, možná jsou někde v hrnku, sáčku, fantazii se meze nekladou.

Nakonec majitel uznal, že bratra trápil dost dlouho a dokonce i pěkně vynervoval, protože ho děsil tím, že bude muset zámek vyměnit a on zaplatí dva tisíce za nový a klíč mu zapůjčil.

No a perlička nakonec - klíče nalezl zaměstnanec majitele na dvoře, kde se předtím už tři týdny bagrovalo a chystalo na novou dlažbu.

Náš závěr je ten, že „někdo“ ty klíče uzmul, když je bratr asi nechal právě na tom botníku na chodbě.

A proč je uzmul ? To už je bohužel naše spekulace.

Zdraví Celda

To je divné, že majitel měl náhradní klíč. Co kdyby si klidně chodil po bytě v jeho nepřítomnosti?

Reklama