Katka: „Ráda bych si vzala tyhle kalhoty, dejte mi raději velikost 44 a 46.“Prodavač: „Těhotenský sortiment máme v jiné části obchodu, vážená.“ Katka: „Já ale nejsem těhotná!“ Prodavač: „Vy nejste těhotná? Tak to máte teda pěknou cejchu!“ Aneb víkendové setkání naší čtenářky s hulvátem…

„Nemůžu si pomoci, ale o tohle jsem se s vámi zkrátka musela podělit, jelikož mě přístup prodavače v jednom nejmenovaném obchodním řetězci naprosto šokoval!“ svěřila se nám v redakci Katka (27), pro kterou víkendové předvánoční nákupy skončily dříve, než mohly vůbec začít.

ccc

„Jelikož už začal advent, tak jsem se uplynulý víkend rozhodla, že půjdu koupit něco pro své blízké, a při té příležitosti se podívám i na něco na sebe. Vůbec jsem ale netušila, že asi za půl hodiny půjdu z obchodního centra domů s pláčem,“ začíná vypravovat Katka, krásná mladá žena, která je sice plnoštíhlejších tvarů, ale nikterak tlustá opravdu není. Pokud byste se na ni dívaly zezadu, vůbec byste neřekly, že Katka obléká velikost 44, je pravda, že její bříško je trošku větší, v porovnání s ostatními proporcemi jejího těla, ale pravděpodobně byste si jej ani nevšimly. „Víte, já vím, že nejsem žádný drobeček, ale potrpím si na hezké oblíkání a myslím si, že mám vkus, takže se snažím své problémové partie, mezi které patří hlavně mé břicho, maskovat. Vlastně nikdy se mi ještě nestalo, že by mně někdo řekl, že mám bžoch, cejchu, beerceps a tak podobně, tedy až do tohoto víkendu. V jednom obchodě s oblečením jsem se totiž setkala s hulvátem, jehož chování přesahovalo veškeré meze. Sám by se měl na sebe pořádně podívat do zrcadla, neboť pan prodavač středního věku rozhodně také nebyl žádný drobeček,“ vypravuje nám Katka a na její tváři je znát, že je značně rozezlená, a to, co se jí stalo, jí pěkně hnulo žlučí.

„Chtěla jsem si jen koupit kalhoty, ale jelikož jsem svou velikost nemohla najít, šla jsem požádat prodavače, aby mi ve skladu našel větší, poprosila jsme jej tedy, aby mi přinesl kalhoty velikosti 44 a 46.“ Pán, který toho měl prý v ten den už zjevně dost, se na Katku ovšem podíval a odsekl:
„Těhotenský sortiment máme v jiné části obchodu, vážená.“ V Katce samozřejmě hrklo, polil ji pot a okamžitě tomu hulvátovi odpověděla:
„Já ale nejsem těhotná!“

Prodavač se ovšem jen ušklíbl a na celý obchod pronesl: „Nejste těhotná? Tak to máte teda pěknou cejchu!“ Všemu prý navíc nasadil korunu, když dodal: „Tahle značka pro slony nešije!“
V tu chvíli se prý Katce udělaly mžitky před očima a odešla s brekem domů.
„Víte, vůbec nechápu, jak si ke mně mohl někdo něco takového dovolit. Co si o sobě to šovinistický prodavačský prase myslí?! Jakmile snad ženská nemá velikost maximálně 36, je to nějaký tlustý buldozer? Je mi z chlapů a stálého současného trendu vychrtlin opravdu na nic! Vážně si o sobě nemyslím, že bych i s pár kily navíc nemohla být atraktivní, každá jsme přece jiná,“ svěřuje se úzkostlivě Katka, na které je vidět, že ji incident opravdu hodně zasáhl. „Nejraději bych si na pána stěžovala, nemá na takovém místě co dělat, ale nechám to být, každopádně si u nich už nikdy nic nekoupím, ještě nikdy mě nikdo takto veřejně neponížil! uzavírá svůj víkendový příběh Katka.

Na Katčinu žádost se vás, našich čtenářek, ptáme, zdali jste se již s podobným hulvátem, který měl připomínky na vaši postavu (třeba v obchodě), někdy setkaly? A jak byste na Katčině místě reagovaly?

Čtete také:

Reklama