.

Vy nejste těhotná? To máte ale pěknou cejchu!

Vztahy

Vy nejste těhotná? To máte ale pěknou cejchu!

Katka: „Ráda bych si vzala tyhle kalhoty, dejte mi raději velikost 44 a 46.“Prodavač: „Těhotenský sortiment máme v jiné části obchodu, vážená.“ Katka: „Já ale nejsem těhotná!“ Prodavač: „Vy nejste těhotná? Tak to máte teda pěknou cejchu!“ Aneb víkendové setkání naší čtenářky s hulvátem…

„Nemůžu si pomoci, ale o tohle jsem se s vámi zkrátka musela podělit, jelikož mě přístup prodavače v jednom nejmenovaném obchodním řetězci naprosto šokoval!“ svěřila se nám v redakci Katka (27), pro kterou víkendové předvánoční nákupy skončily dříve, než mohly vůbec začít.

ccc

„Jelikož už začal advent, tak jsem se uplynulý víkend rozhodla, že půjdu koupit něco pro své blízké, a při té příležitosti se podívám i na něco na sebe. Vůbec jsem ale netušila, že asi za půl hodiny půjdu z obchodního centra domů s pláčem,“ začíná vypravovat Katka, krásná mladá žena, která je sice plnoštíhlejších tvarů, ale nikterak tlustá opravdu není. Pokud byste se na ni dívaly zezadu, vůbec byste neřekly, že Katka obléká velikost 44, je pravda, že její bříško je trošku větší, v porovnání s ostatními proporcemi jejího těla, ale pravděpodobně byste si jej ani nevšimly. „Víte, já vím, že nejsem žádný drobeček, ale potrpím si na hezké oblíkání a myslím si, že mám vkus, takže se snažím své problémové partie, mezi které patří hlavně mé břicho, maskovat. Vlastně nikdy se mi ještě nestalo, že by mně někdo řekl, že mám bžoch, cejchu, beerceps a tak podobně, tedy až do tohoto víkendu. V jednom obchodě s oblečením jsem se totiž setkala s hulvátem, jehož chování přesahovalo veškeré meze. Sám by se měl na sebe pořádně podívat do zrcadla, neboť pan prodavač středního věku rozhodně také nebyl žádný drobeček,“ vypravuje nám Katka a na její tváři je znát, že je značně rozezlená, a to, co se jí stalo, jí pěkně hnulo žlučí.

„Chtěla jsem si jen koupit kalhoty, ale jelikož jsem svou velikost nemohla najít, šla jsem požádat prodavače, aby mi ve skladu našel větší, poprosila jsme jej tedy, aby mi přinesl kalhoty velikosti 44 a 46.“ Pán, který toho měl prý v ten den už zjevně dost, se na Katku ovšem podíval a odsekl:
„Těhotenský sortiment máme v jiné části obchodu, vážená.“ V Katce samozřejmě hrklo, polil ji pot a okamžitě tomu hulvátovi odpověděla:
„Já ale nejsem těhotná!“

Prodavač se ovšem jen ušklíbl a na celý obchod pronesl: „Nejste těhotná? Tak to máte teda pěknou cejchu!“ Všemu prý navíc nasadil korunu, když dodal: „Tahle značka pro slony nešije!“
V tu chvíli se prý Katce udělaly mžitky před očima a odešla s brekem domů.
„Víte, vůbec nechápu, jak si ke mně mohl někdo něco takového dovolit. Co si o sobě to šovinistický prodavačský prase myslí?! Jakmile snad ženská nemá velikost maximálně 36, je to nějaký tlustý buldozer? Je mi z chlapů a stálého současného trendu vychrtlin opravdu na nic! Vážně si o sobě nemyslím, že bych i s pár kily navíc nemohla být atraktivní, každá jsme přece jiná,“ svěřuje se úzkostlivě Katka, na které je vidět, že ji incident opravdu hodně zasáhl. „Nejraději bych si na pána stěžovala, nemá na takovém místě co dělat, ale nechám to být, každopádně si u nich už nikdy nic nekoupím, ještě nikdy mě nikdo takto veřejně neponížil! uzavírá svůj víkendový příběh Katka.

Na Katčinu žádost se vás, našich čtenářek, ptáme, zdali jste se již s podobným hulvátem, který měl připomínky na vaši postavu (třeba v obchodě), někdy setkaly? A jak byste na Katčině místě reagovaly?

Čtete také:

   
01.12.2014 - Příběhy - autor: Veronika Pavlíková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [51] Keltka [*]

  ano, je to nevhodné, ale dotyčná se může alespoň zamyslet nad tím, co s tou cejchou hodlá dělat...Sml16

  superkarma: 1 11.06.2015, 01:16:19
 2. avatar
  [50] v.poho [*]

  linde — #49Nevhodný vtípek můžeš pronést mezi kamarády, dejme tomu. Ale do obchodu rozhodně nepatří. Jak jsem psala níže, já bych se postarala o to, aby si to už nikdy nezopakoval.

  superkarma: 1 05.12.2014, 11:09:51
 3. avatar
  [49] Linde [*]

  v.poho — #48máš pravdu, to ti neberu. Ale my známe opět pouze jednu stranu příběhu-jako vždy. Jestli je slečna vztahovačná, tak si i při dobře myšleném vtípku či nevinné poznámce o případném těhotenství může hned zapojit obranné mechanismy, naštvat se a slyšet i třeba vyřčené taktně či s nadsázkou a brát to smrtelně vážně Sml80. Stejně tak i dodat poznámky, které nebyly vyřčeny, ale ona je na svou adresu mohla třeba "vycítit", že se na ni v tom smyslu mohl podívat. Netvrdím, že jsem u toho byla a vše viděla a slyšela, ale pravda může být také někde uprostřed....

  1. na komentář reaguje v.poho — #50
  superkarma: 1 04.12.2014, 20:45:34
 4. avatar
  [48] v.poho [*]

  linde — #47 Fakt nechápu, jak můžeš něco takového napsat? Je úplně jedno, jestli je holčina tlustá nebo není. Tady jde o to, že si nějaký frajírek pracující ve službách vůbec dovolí ji takto hodnotit. To je jako bys napsala, že když tam někdo přijede na vozíku, může mu bez obav říct, že oblečení na kriply tam nevedou.

  Anebo já mám velikost nohy 43. Mám snad s úsměvem poslouchat od kdejakého debila, že jsem slonice? Jsem si samozřejmě vedoma, že mám velkou nohu, ale proto mě ještě nemusí nikdo urážet.

  1. na komentář reaguje linde — #49
  superkarma: 0 04.12.2014, 08:13:32
 5. avatar
  [47] Linde [*]

  situace byla rozhodně nepříjemná a ponižující, o tom žádná. Ale na druhou stranu z toho mám pocit, že si pisatelka moc dobře je vědoma, že je tlustá a že má břicho, ale uráží ji, že si někdo dovolil jí to říct. Především jsem se pozastavila nad tím výrokem, že:

  "Jakmile snad ženská nemá velikost maximálně 36, je to nějaký tlustý buldozer? Je mi z chlapů a stálého současného trendu vychrtlin opravdu na nic!".

  Opět a znova se hrotí extrémy. Proč Katka hned zmiňuje tak nízké číslo, proč se nebaví o normální velikosti např. těch 40? Baculky se strašně rády ohánějí trendem vychrtlin, že již toho bylo dost a je potřeba nasadit trend sebevědomých baculek, ale je to opačný extrém, myslím, že nejzdravější je zlatý střed a ne vytloukat klín klínem. Tedy proč nezmiňuje, že každý nemůže mít velikost 40, 42? Sml57 U velikosti 42 by jí nikdo nepodsouval, že je buldozer Sml32, takže něco asi nebude úplně v pohodě Sml58

  1. na komentář reaguje v.poho — #48
  superkarma: 1 03.12.2014, 21:32:54
 6. [46] Elza [*]

  Zkusím to z obou stran, léta pracuju jako vedoucí v obchodě a vidím denně různé typy zákazníků, ale i své kolegyně. Občas bych potřebovala mít v kanceláři antidepresiva nebo panáka, protože agresivita zákazníků je někdy k neuvěření. Ale sama taky nakupuju a umím si představit, jak by mi bylo, kdyby tohle někdo vypustil z pusy směrem ke mně. Je mi přes 50 a mám zdravotní problémy. Celý život jsem cvičila, chodila pěšky, teď najednou nemůžu a tělo zareagovalo...váha vyskočila a břicho se zakulatilo. Protože jsem celý den na nohou a domů chodím večer unavená, na dietu nemám ani pomyšlení. Taky maskuju a ráda se hezky oblékám. Občas z toho mám pocit beznaděje, a tak vím ,že kdyby mi tohle řekl chlap v krámě, dost by to se mnou zacvičilo. Ale asi bych to hned řešila, protože tohle by si opravdu neměl nikdo k zákazníkovi dovolit a hlavně by mu to nemělo projít jen tak, protože v tom bude pokračovat a to, že toho má za celý den dost, to je sice určitě pravda, ale je to jeho práce.

  superkarma: 1 02.12.2014, 09:43:56
 7. [45] cilani [*]

  Suzanne — #38já myslela, že by se Lukáš nesnížil k tomu, že by jakékoliv ženské řekl něco o těch slonech..

  superkarma: 0 02.12.2014, 08:02:56
 8. avatar
  [44] Lukáš Čejka [*]

  Suzanne — #40 To neni o korektnosti, to je proste hloupost. Davat do nejake souvislosti hrubost a humpolactvi s mentalnim postizenim je - slovy dnes uz klasika - kravininum. Sml16

  superkarma: 0 02.12.2014, 00:56:41
 9. avatar
  [43] v.poho [*]

  Jak tak koukám, tak většiny by se to nedotkloSml80, protože jsou sebevědomé, popř. by je to přimnělo ke zhubnutí.

  No tak já si o sobě myslím, že sebevědomá jsem dost, ale dotklo by se mě to každopádně a to dokonce natolik, že bych byla nejdřív pěkně hnusná, následovala by stížnost a tu bych dotáhla až k prodavačově vyhazovu. Takový člověk totiž nemá v obchodě co dělat.Sml24

  Co se týče slečnině velikosti, tu nemíním řešit, ale nikde není její výška, dneska jsou holky vyšší..... a např. při výšce 180 je velikost 40 (pokud nechcete působit jako vychrtlina) úplně normální i pro štíhlou holku. To, že se v obchodech tváří, že je to XXL, je fakt jen problém těch obchodů.

  superkarma: 3 01.12.2014, 20:32:08
 10. avatar
  [42] margot [*]

  no, moc se mi nezdá že by pan prodavač měl doslova takovéto reakce, znamenalo by to vyhazov.. na každý pád si měl cokoli nevhodného nechat pro sebe.

  a být mi 27, vedla by mě tato příhoda k zamyšlení, jestli bych se sebou neměla něco udělat. ne každá je chrt a manekýna, ale kdybych měla takové břicho, že bych vzbuzovala těhotenský dojem, zkusila bych zpevnit tělo, zlepšit držení těla a zvážila bych úpravu stravování či doplňky proti nadýmání

  superkarma: 2 01.12.2014, 19:05:45
 11. avatar
  [41] bleblemcy [*]

  Já se občas potýkám s poznámkami ne na břicho, ale na své pozadí. No a řeším to s nadhledem ač mám upřímně ze svého zadku komplex tak to nedávám najevo. Takže používám většinou nějakou poznámku, která dotyčného rozhodí a nebo rozesměje. Například jsem si maličko předělala jedno rčení. Až bude válka budou tlusý hubený a hubený studený. Já říkám, že ani nemusí být válka a mám pořád hlad tak aby si ty hubený dali pozor na to, abych je nesežrala Sml16

  superkarma: 0 01.12.2014, 19:01:21
 12. avatar
  [40] Suzanne [*]

  Lukáš Čejka — #39 Ale no tak, já myslím, že této překorektnosti není třeba Sml16 Řekla bych, že co ve skutečnosti neprospívá, je nedostatek nadhledu Sml16

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #44
  superkarma: 0 01.12.2014, 17:48:29
 13. avatar
  [39] Lukáš Čejka [*]

  Suzanne — #38Rekl bych, ze i ranene zeny najdou vhodnejsi zpusob jak pokorit toho, kdo se jich dotkl, nez pouzit osoby , ktere se nejakym zpusobem snazi uplatnit i pres urcity hendikep. Sml80

  1. na komentář reaguje Suzanne — #40
  superkarma: 0 01.12.2014, 17:38:31
 14. avatar
  [38] Suzanne [*]

  Lukáš Čejka — #34 cilani — #35 Rozumného člověka se nic takového nedotkne, protože to ve skutečnosti není urážka. Blba to tne, protože má komplex.

  Já takovéhle věci nepoužívám, protože mně se takové věci prostě nestávají Sml23

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #39
  2. na komentář reaguje cilani — #45
  superkarma: 0 01.12.2014, 17:22:39
 15. [37] Maria28 [*]

  Také se mi to nezdá, že by v obchodním řetězci byl prodavač takhle drzý. Leda že by chtěl dostat výpověď na hodinu. Možná bych taky odcházela se slzičkama, ale do hodiny by do mě vjel takový vztek, že bych se vrátila a chtěla vedoucího a řekla mu věci, které by si za rámeček nedal. A příště bych vyžadovala obsluhu jedině od toho dementa. Tak.

  superkarma: 1 01.12.2014, 17:04:54
 16. avatar
  [36] hyenka [*]

  Pardon, ale čím víc nad článkem přemýšlím, tím víc se mi to nějak nezdá. Za pulty různých obchodů jsem strávila půlku života, a fakt si nějak neumím představit, že bych já, nebo některá z mých kolegyň vyřkla něco takového- to by vážně znamenalo okamžitou letenku směr dlažba. Moc dobře si pamatuju, jaký problém měla kolegyně, která použila pro dámu (tak 45+) oslovení "madam", a dotyčná si stěžovala na cituji :"tu nevycválanou husu". Jediné, co mně napadá, že by se tahle hnusně chovali tedy hlavně Páni prodavači Sml80

  superkarma: 4 01.12.2014, 15:52:54
 17. [35] cilani [*]

  Lukáš Čejka — #34 jsem ráda, že jsi ten můj paskvil pochopil, teď to po sobě čtu.. Nevím, jestli je hloupá, mi nesedí, reagovala bych asi tak, že bych vypadla a prostě si stěžovala, ale často bych chtěla umět pohotově reagovat na blbé kecy..

  1. na komentář reaguje Suzanne — #38
  superkarma: 0 01.12.2014, 15:08:33
 18. avatar
  [34] Lukáš Čejka [*]

  cilani — #33 myslim, ze ta navrhovana reakce je hloupa i v pripade, ze by ji pouzila ponizena zena Sml80Sml16

  1. na komentář reaguje cilani — #35
  2. na komentář reaguje Suzanne — #38
  superkarma: 0 01.12.2014, 15:03:20
 19. [33] cilani [*]

  Lukáš Čejka — #31 jenže celkem pochybuji, že by jsi se nesnížil k tomu, aby jsi vypustil z pusy takovou hlášku.. Sml80

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #34
  superkarma: 0 01.12.2014, 14:55:54
 20. avatar
  [32] Lukáš Čejka [*]

  a proc hned sovinista, co s tim mam sovinismus spolecneho?Sml80

  superkarma: 0 01.12.2014, 14:33:44
 21. avatar
  [31] Lukáš Čejka [*]

  Suzanne — #27tak to by se me nedotklo Sml80

  1. na komentář reaguje cilani — #33
  superkarma: 0 01.12.2014, 14:01:21

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] jiti [*]

  To by si chlapec za rámeček nedal co bych mu tam hezkého pověděla. A pokud by mi to nestačilo putovala by písemná stížnost rovnou k rukám vedoucího či nadřízeného. Nejednou jsem seřvala prodavače ale toto je sakra přes čáru.

  superkarma: 0 01.12.2014, 13:20:06
 2. avatar
  [29] hyenka [*]

  Suzanne — #27Dokonalé Sml67. Tohle určitě někdy použiju.

  superkarma: 0 01.12.2014, 13:06:37
 3. avatar
  [28] Milicent [*]

  ..i kdyby nakupující měla cejchu a velikost 54..tak tohle by si prodavač neměl dovolit!!!! Takový slizounský čuně by měli vyhodit na hodinu a do dolu s ním..za totáče jse se museli koukat na kyselý prodavačky a ne že je to lepší ale někde ještě horší?Sml80 Je ovšem zajímavý, že čím je chlap nechutnější, tím má větší sebevědomí..ovšem v obchodě by měl prodávat a ne vyvyšovat se ..blbeček..

  superkarma: 2 01.12.2014, 13:06:02
 4. avatar
  [27] Suzanne [*]

  Prodavač je debil. Debilové existují. Zabít je nelze, tedy je jediná možnost změnit vlastní postoj.

  Velikost 44 může znamenat obezitu, ale taky nemusí.

  A pro takovéhle kretény je dobré mít připravenou odpověď. Kupříkladu na něj vytřeštit oči a velmi hlasitě se zeptat, jestli je on ten mentálně postižený pracovník, který tam je v rámci chráněné dílny. Sml24

  1. na komentář reaguje hyenka — #29
  2. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #31
  superkarma: 8 01.12.2014, 12:50:50
 5. [26] Jakaz [*]

  Asi bych poznamenala, že budu muset sdělit vedení, co to zaměstnávají za hovado

  superkarma: 2 01.12.2014, 12:28:41
 6. avatar
  [25] SoniO [*]

  TO JE PRASE

  superkarma: 0 01.12.2014, 11:53:48
 7. [24] MaVy [*]

  já bych ho seřvala na místě Sml31, zákazník je pán Sml24

  jinak asi Vám to břicho vadí, jinak by jste to neřešila, co začít cvičit? v 27 letech, jak velké bude až vám bude 40?

  superkarma: 2 01.12.2014, 11:40:47
 8. avatar
  [23] chanahd [*]

  Zažila jsem něco podobného. U nás jsou už bohužel normální obchody téměř zlikvidované. Všude samý virtnamec. Pokud si tedy nechcete udělat výlet třeba do Prahy či Příbrami, musíte jít k vietnamcům.

  Chtěla jsem nové džíny, zašla jsem tedy k vietnamcům a přehrabovala se v kalhotech. Měli to už ale dost vyprodané, poprosila jsem tedy prodavače, jestli nemá ve skladu větší číslo. Donesl je, ale smál se a nahlas. Pak vietnamsky přivolal druhého prodavače, smáli se spolu a ukazovali na mě. Tak ponížená jsem se opravdu necítila už dlouho. Práskla jsem na zem s košíkem s nákupem a odcházela z obchodu. Venku před obchodem mě dohnali 3 vietnamci a něco na mě ječeli. Česky to rozhodně nebylo. Řvali na mě a drželi mě. Lidi už začínali koukat, že asi chytili zloděje. Snažila jsem se vysvětlit, že košík s nákupem je v prodejně. Řvali dál vietnamski a do toho "NEROZUMIM". Po několika minutách vylezl z obchodu asi jediný česky mluvící vietnamec a konečně mě pustili. Takže pnížení přímo dvojité. Od té doby jsem k nim nevkročila. To si vážně raději zajedu na nákud do vzdáleného města, než si něco koupit u takovách hulvátů.

  superkarma: 0 01.12.2014, 11:28:20
 9. avatar
  [22] gerda [*]

  Bébina — #19madlaSml52 láskySml52Sml52 - to jsem ještě neslyšela, to je skvělý!!Sml67Sml67

  superkarma: 1 01.12.2014, 11:06:17
 10. [21] cilani [*]

  kaataa — #12 neřeš je. Znám dost chlapů, kteří budou na tvou postavu koukat mlsně a toužit po tobě, protože ocení hezký zadeček..

  streamline — #9nebo do daného obchodu alespoň napsat, stěžovat si vedení.. Nenechat idiota honit si své ego na druhých i kdyby to byl modýlek..

  Pentlička — #14schválně jsem si změřila pas.. pravda, klasickým metrem, ten je trochu tvrdý, tak je to nepřesné, ale k 80cm se tedy blížím, ne-li je mám a přesto si tlustá nepřijdu..(velikost oblíkám cca 40 - od pasu dolů) Ale pravdou je, že žebra na mě pohledem nikdo nespočítá..

  janaa1 — #18 To bych si radějí našla chlapa, co má rád ženy a ne radiátor, než se takhle trápit.. Jak je krásné jít si s partnerem sednout, pořádně se nadlábnout a nebát se, že přiberu kilo nebo dvě..

  superkarma: 1 01.12.2014, 10:57:48
 11. avatar
  [20] enka1 [*]

  S vaším pinďou by asi lidstvo vyhynulo - byla by možná má reakceSml24.

  Ale situace se mi jeví jako dosti nereálnáSml80, myslím, že zaměstnanci mají dosti sražený zadek na to, aby podobným způsobem se zákazníky jednali - pokud jim to tedy svým slzavým útěkem nedovolímeSml24

  superkarma: 4 01.12.2014, 10:43:28
 12. [19] Bébina [*]

  Ona asi paní není se sebou úplně spokojená a neoplývá sebevědomím, když jí něco takového dokáže rozplakat. Třeba já mám blbou postavu. Žádný pas, prsa nic moc, ale břicho by bylo. Sice s 55kg tlustá nejsem, ale musím si dávat pozor na oblečení, jak si sednu, abych měla břicho zatažené a někde ho nevyvalila, co taky po dítěti císařem chtít, že. No a nedávno se mi stalo, že jedna cikánka povídá, jé, vy jste těhotná. Povídám nejsem, to jsem jenom tak tlustá. Prodavačce oděvů hned hlásím, že mám blbou postavu a nekonfekční velikost a najít na mě to, co zakryje nedostatky a nechá vyniknout přednosti je nadlidský úkol. Ony úplně stačí bokovky, kterých jsou plné obchody a které vymodelují madla lásky i na anorektičce.

  1. na komentář reaguje gerda — #22
  superkarma: 0 01.12.2014, 10:40:21
 13. avatar
  [18] janaa1 [*]

  mám podobný problém-po čtyřech dětech, z toho 1x dvojčata mám velké břicho a velikost jako katka, taky si nepřipadám tlustá,ale je fakt, že podobných hulvátů jsem pár zažila, ne osobně ale když svým plnoštíhlým ženám nadávali...nechápu to..myslím že není dobře vážit ve středním věku jako dvacítka a mít neustále hlad...jedna moje známá, aby nebyla tlustá a dobře vypadala sní za den 1 jogurt, 1 zeleninový salát a večer už jen jablko...vlastně je mi jí až líto...ale tohle chování je šílené...bohužel stále častější...

  1. na komentář reaguje cilani — #21
  superkarma: 0 01.12.2014, 10:38:07
 14. avatar
  [17] Léthé [*]

  Sml2 prodavač je debil Sml80

  superkarma: 0 01.12.2014, 10:30:01
 15. [16] Rikina [*]

  Mně se tu a tam stává něco podobného dnes, kdy jsem jaksi pozbyla postavu jako proutek a taky nemám tu velikost 38. Sml57 Že vlezu do obchodu, tam jsou samé velikosti na žížaly, tak se zeptám obslužného ducha (ony ty slečny tak někdy vypadají, bledé až průsvitné, neb tráví svůj život pod zářivkami), a je mi řečeno "na VÁS teda nic nemáme", doprovázeno pohledem se směsicí opovržení, jak můžu být tak tlustá, a údivu, že vůbec lezu na světlo denní a navíc do "lepšího" obchodu. Na to odpovídám "to je ale škoda, zrovna jsem měla chuť rozházet celou výplatu za hadříky, co se dá dělat, tak půjdu tam, kde NĚCO mají" Sml32 a odcházím. Už jsem se tedy naučila rozeznávat obchody, kde fakt nemají větší velikost než 40, a i to jen jeden kousek, a daří se mi do nich nelézt. Ovšem jelikož jsem nabyla dosti zkušeností, jdouc životem, jsem poměrně splachovací a hned tak někdo mě nerozpláče. V době, kdy mi bylo 27, jako slečně z článku, asi bych si to brala osobněji, jenže to jsem zas byla hubená jak šindel a tak to nebylo na pořadu dne. Sml80

  superkarma: 3 01.12.2014, 10:28:58
 16. avatar
  [15] gerda [*]

  Pentlička — #14 Sml67

  superkarma: 0 01.12.2014, 10:11:05
 17. avatar
  [14] Pentlička [*]

  Mám taky velké břicho, přes 85 cm, což je děs. Velikost 42-44, podle střihu. Do prodejen, kde je oblečení ve velikostech 32-38, maximálně pár kousků ve velikosti 40, označené XXL, vůbec nelezu.

  Prodavač je idiot, kdyby to byl jeho krámek, tak se musí snažit být uctivý i k matróně ve velikosti menšího slona a snažit se prodat.

  Nejsem stěžovací typ, takže bych si na něho nestěžovala, ale pomyslela bych si něco jako, že mě může urazit jen inteligent a pustila bych vola z hlavy.

  1. na komentář reaguje gerda — #15
  2. na komentář reaguje cilani — #21
  superkarma: 0 01.12.2014, 09:26:27
 18. [13] zlá teta [*]

  To, co bych na něj vychrlila, by asi chlapec dlouho nerozdýchal. Dlouho se snažím být v pohodě a nevyvolávat problémy, ale když už je toho moc, pak jsem jak neřízená střelaSml15

  superkarma: 0 01.12.2014, 09:10:15
 19. [12] kaataa [*]

  To se ji jeste nestalo? Mam velikost "prumerne" 38 a bezne se mi stava, ze mi nekdo rekne, ze mam, no rekneme vetsi pozadi. Nahore sotva 36, dole 40. A nic s tim nenadelam. Proste takove postava. Takovych hulvatu je.

  1. na komentář reaguje cilani — #21
  superkarma: 0 01.12.2014, 09:05:26
 20. avatar
  [11] amphora [*]

  Sml16 to já bych si zase stěžovat šla a HNED !!!! Vždycky je na prodejně někdo, kdo to vede nebo aspoň zastupuje firmu.A pěkně bych mu to osadila.Pěkný denSml79Sml79Sml79Sml79Sml79Sml79Sml79Sml79Sml79Sml79Sml79

  superkarma: 2 01.12.2014, 08:58:23
 21. avatar
  [10] marianaant [*]

  Takové chování vůbec do obchodu nepatří, no bohužel někdy se s tím člověk setká.Jinak já třeba mám problém s tím, že mám širší pas, ale už od mladičkých let, jsem úzká v bocích a celkem nemám ani zadek, ale kalhoty se mi kvůli pasu těžko kupují, protože co mi je v pase to mi je veliké přes boky.Sml15

  superkarma: 0 01.12.2014, 08:43:49
 22. avatar
  [9] streamline [*]

  S něčím takovým jsem se ještě bohudík nesetkala a ani nevím, jak bych v takové situaci zareagovala - zřejmě bych nebyla schopná slova a šla pryč a zamrzelo by mě to - možná by mě to donutilo ještě tentýž den vlézt doma na rotoped a dát si do těla a pak druhý den, když bych se cítila o pár deka lehčí, bych zašla do obchodu, že si chci stěžovat na chování zmíněného pána, který má k profesionalitě hodně daleko a obchod tak přichází zbytečně o zákazníky (nehledě na to, jakou mají velikost) :-)

  1. na komentář reaguje cilani — #21
  superkarma: 1 01.12.2014, 08:35:16
 23. avatar
  [8] gerda [*]

  Rikina — #4no, já, když jsem měla poněkud vykrmenější břicho, tak jsem cítila při předklonu, že mi tam "něco" zavazíSml30 Tak jsem to myslila. Vel. 42-44 mám i já a v pase i přes těch 80. Břicho se snažím vtahovat i při chůzi, ono je to pro zdraví dobré.

  superkarma: 1 01.12.2014, 07:31:20
 24. avatar
  [7] buldok [*]

  Takové jednání je nepřípustné, naštěstí se mi zatím nic takového nestalo.

  superkarma: 0 01.12.2014, 07:17:14
 25. [6] Breberka456 [*]

  Mně se před pár lety stalo, že mě v metru paní pustila sednout s pohledem na moje střední partie, to už jsem měla děti velké Sml80 tak jsem si tedy sedla, i když o těhotenství v mém věku nemohla být ani řeč.

  Takových blbů jako zmíněný prodavač běhá po světě......

  superkarma: 0 01.12.2014, 07:07:13
 26. [5] janavys [*]

  Hrozný, co si lidi dovolí Sml68

  superkarma: 0 01.12.2014, 06:58:30
 27. [4] Rikina [*]

  gerda — #3 Proč by překáželo? Sml80 Velikost 44 (EU) má tabulkově obvod pasu 82 - 86 cm, a dle jiného číslování je to L. Takže slečna před sebou rozhodně nevalí žádný těhotenský buben, co by jí překážel. Akorát nemá přeštípnutý vosí pas jako barbína. Sml57 Navíc nadměrné velikosti začínají od padesátky vejš. Sml24 Pokud je slečna od přírody fortelnější konstituce, tak je naprosto v normálu. Fyzicky. Jinak bych se ptala, ve kterém skleníku doteďka žila, že jí ještě nikdo neřekl nic nepříjemného a že ji rozpláče taková prkotina. Proboha, to se jí ještě stane mockrát za život, že vyslechne něco nelichotivého, pokud pokaždé poběží vybrečet se do redakce, to si teda počteme. Sml32

  1. na komentář reaguje gerda — #8
  superkarma: 4 01.12.2014, 06:51:14
 28. avatar
  [3] gerda [*]

  Tohle člověka vážně naštve a prodavač je bezesporu křáp a řekla bych mu na místě, co si o jeho obchodních schopnostech myslím, ovšem...na straně druhé někdy není na škodu léčba šokem. Nešlo by s tím břichem něco udělat, beztak asi překáží?Sml80

  1. na komentář reaguje Rikina — #4
  superkarma: 3 01.12.2014, 05:41:13
 29. [2] Rikina [*]

  Sml52 Chudinka. Ta bude mít těžkej život. Sml57

  superkarma: 2 01.12.2014, 01:26:26
 30. avatar
  [1] peetrax [*]

  Jestli je opravdova a jestli ji to fakt tak vadilo, proc tu uvadi, ze stezovat si nebude, ze to necha byt?? Mila damo, ostatni se k vam budou chovat tak, jak jim dovolite. A kdyz si na nej nepujdete stezovat, tak pak ale nebrecte v bulvarnim platku. Tak jsme se dozvedeli, ze podle toho chlapa ma cejchu, ale pridana hodnota clanku veskera zadna. Sml80

  superkarma: 10 01.12.2014, 00:10:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme