Dneska je řada na něm, řada na něm v naší hře na fantazie.

 

Dávala jsem si v koupelně na čas, pomalu a pečlivě jsem si rozetřela jemně parfemovaný tělový krém do všech zákoutí svého těla. Nezapomněla jsem ani na nárt a kotníky, které tak rád líbá a hladí. Vlasy jsem si nechala volně rozpuštěné, jen trochu prosušené.

 

V hlavě mi začaly pracovat mé vlastní nápady – ale raději jsem je stopla, abych pak nebyla zklamaná. Je lepší, když si nenaplánuji ani polibek, mám ráda to tajemno, to očekávání, kdy tělo pracuje za mne a mysl se nechává jen tak vést jeho pudy.

 

Přišlo mi, že napětí a touha z mé strany by se daly krájet. Tiše jsem otevřela dveře ložnice a postavila se do dveří, s lehce odhaleným pravým ramenem a levou nohou svůdně nakročenou. Ztuhla jsem. On seděl u mého toaletního stolku, oděný do obleku, jako by právě přišel z práce. Zklamání projelo mým tělem jako ledová sprcha.

 

Najednou se ke mně otočil, s nohama od sebe, hlavu lehce zakloněnou. „Pojďte blíž, Samanto, vy jste ta nová sekretářka?!“ šeptal jeho hlas. Popošla jsem k němu, měřil si mne od hlavy až po paty. „Ne,“ hlesla jsem, “nastoupila jsem již před měsícem.“

 

„Tak se podíváme, jak se zde vyznáte,“ zazněl jeho sametový hlas. „Podejte mi prosím spis o spokojenosti našich zákazníků.“

 

Chvíli jsem jakoby hledala v knihovně, pak se předklonila, abych ve výši pasu našla knihu, na jejímž předělaném přebalu stálo Doteky těla. Martin se ke mně zezadu přitiskl a jeho ruce mne náhle začaly hladit po zádech. Jemně, zlehka, sundavajíce mi dlouhý hedvábný kabátek. Vyvlékla jsem se a nechala ho hladit mé vzrušené tělo dál. Ruce změnily směr a najednou mne uchopily zespodu za ramena a jely s neochvějnou jistotou na má ňadra. Málem se nedostaly dál přes tvrdé bradavky, lehce jsem se prohla vzhůru a moje ňadra vzklouzla do jeho velkých a horkých dlaní.

 

„Pane řediteli,..“
„Psst, slečno, ještě jsem neskončil s analýzou toho projektu,“ usadil mne jeho hlas. Dlaně pokračovaly níž, přes boky dolů do stran, aby pak pevně hnětly můj zadeček.

 

„Nedáte si něco k osvěžení?“ otázala jsem se, když se jeho přitisknutí stávalo naléhavějším.
„Co mi nabídnete?“
Otočila jsem se, sundala mu sako, rozepla zip u kalhot... usadila jsem ho do křesla. Jeho úd vystřelil z boxerek a já ho začala dlaněmi lehce třít.

 

„Martine,..“
„Slečno, zapomínáte se, žádné intimnosti.“ Podívala jsem se na něj a lehce přejížděla dlaní přes žalud. Ten záchvěv vzrušení v jeho těle nešel přehlédnout, ještě víc se sesul a nabídl mi celý klín. „Pokračujte,“ slyšela jsem jeho vášní vybičovaný hlas.

 

Chvíli jsem hladila tu jemnou kůži, laskala ji jazykem, dávala jí pomalu a procítěně polibky.

Opustila jsem jeho ztopořený úd a začala hladit jeho hruď. Mé dlaně shrnuly košili z jeho ramen a sjížděly po vypracovaných svalech dolů.

 

„Vrať se dolů.“
„Odkdy si tykáme?“ upozornila jsem ho.

 

Vzal moje ruce a jemně hryzal a líbal hřbety rukou a předloktí. Trochu si mne přitáhl. Líbal mne na ústa, uši a krk přímo spalujícím žárem.

 

„Samanto, tak mne netrapte!“
Líbilo se mi jeho vzrušení, i to, že jsem na podbřišku cítila pevnou oporu. Nevrátila jsem se dolů, naopak jsem si klekla do jeho klína, vzala jeho dlaně a položila je na svá stehna. Pochopil a hrnul košilku vzhůru. Poposedla jsem a pomalu, pomalu nasedala na jeho penis. Jeho dlaně mířily stále výš, zastavily se na ňadrech a jeho prsty si hrály s pevnými bradavkami.

 

Začala jsem se pomalu a rytmicky pohybovat, začal pomalu sténat a já se přidala.

 

„Už to bude, už to...,“ vyrážel ze sebe vzrušeně můj velitel dnešní noci.

 

Naše pohyby splynuly, naše klíny se do sebe vpily, aby pak v našich tělech vybuchl gejzír, jaký jsem, aspoň já, dlouho nezažila. Nevím, jak dlouho to mohlo trvat, ale bylo to nádherné, nádherné, nádherné.

 

Ještě chvíli jsme se hladili, pak jsme se sesuli na zem, a já se  pomalu stulila do klubíčka, do jeho náruče.

Reklama