Druhý týden Velké vánoční soutěže je za námi. Výherkyně multifunkčního hrnce s 3D ohřevem Philips Viva Collection Multicooker za 3 490,-. je známa!

Minulý týden jste se snažily a opět velká část z vás splnila všechny úkoly. A možná budete překvapeny, jak mnoho z vás má šanci na výhru. Respektive na hlavní výhru. Dva dárky a tedy šanci na hlavní výhru má 270 z vás.

Ano, hlavní výhru 20 000,- v hotovosti a 10 000,- v poukázkách do internetového obchodního domu MALL.CZ  jsme přichystali pro nejvěrnější čtenářky našeho magazínu!

Ale máme tu spoustu dalších zajímavých cen. Podívejte se sem: Výhry ve VVS

POKUD CHTĚJÍ NA HLAVNÍ VÝHRU DOSÁHNOUT I TY, CO JEŠTĚ NEZAČALY, MUSÍ ZAČÍT TENTO TÝDEN. POTÉ BUDOU MÍT ŠANCI JEN NA SICE ATRAKTIVNÍ, ALE JEN VEDLEJŠÍ CENY!!!

Všechny potřebné informace k zapojení do hry najdete klikem na odkaz na tomhle řádku!!!

A nyní k výhře z minulého týdne.

Majitelkou multifunkčního hrnce s 3D ohřevem Philips Viva Collection Multicooker za 3 490,- se stala čtenářka s nickem : pucky

Philips

GRATULUJEME VÁM,  pucky, a budeme Vás kontaktovat e-mailem ohledně předání výhry!

Jen pro zajímavost, pucky má vybojované oba symboly dárků, a ještě u nás nikdy nevyhrála. A pak, že si štěstí cestu nenajde…

A mimo hlavní ceny i tento týden bojujeme o týdenní cenu. Více zde: VVS - kdo nezačne hrát tento týden, ztratí šanci na 30 000,-!!!

Reklama