Víte o tom, že na trhu existuje vůně, která simuluje aroma ženského přirození? Výrobci dokonce tvrdí, že je účinnější než jakékoliv feromony. Nejedná se parfém na každodenní použití, spíše o pomůcku, která by měla zlepšit vaše sexuální zážitky. Vulva Original, jak se výrobek jmenuje, je směsí přírodních aromat, které tak věrně napodobují vůni ženského přirození, že pokud se jen dotknou mužského nosu, tak nemá šanci odolat.

 

Reklamní slogan dokonce tvrdí: „K potěšení stačí opravdu málo. Pořádně protřepat flakon s vůní, aplikovat ji na zápěstí a přičichnout. Vaše libido se pak o zbytek postará samo.“ Každopádně to vypadá, že firma má s tímto výrobkem velký úspěch, protože chce přivést na trh další dvě novinky tohoto druhu.

 

Zajímalo by mě, z čeho to aroma vyráběli. Spousta mých kamarádů prohlásilo, že jim ženské přirození zrovna dvakrát nevoní. Přirovnávali to k zápachu makrel nebo zkaženého kuřecího masa. Kladně se snad vyjádřil jen jeden, ale je pravda, že pokud by jim to opravdu nevonělo, pravděpodobně by žili v celibátu. Takže nějaká podvědomá chemie v tom asi bude.

 

Koupila byste sobě nebo partnerovi vůni Vulva Original pro zpestření vašeho intimního života?  Jaký máte vůbec názor na takovéto pomůcky pro lepší intimní život? Zkoušela jste někdy něco podobného?

Reklama