Jaké voňavé novinky si můžete pořídit od značky Fa? Co vám přinese krásné pocity svěžesti?

Nový Fa Pink Paradise roll-on

Pocení patří k přirozeným biologickým procesům našeho těla, kterým regulujeme jeho teplotu a eliminujeme hromadění toxinů. Kuličkový deodorant Fa Pink Paradise s dlouhotrvajícím účinkem předchází nadměrnému pocení a vy zůstanete svěží po celý den. Je jemný, účinný, spolehlivý a dodá jemnou dívčí vůni. Deodorant Fa Pink Paradise ve formě spreje patří mezi nejvyhledávanější varianty deopřípravků u žen, proto se nabídka rozšířila o aplikační formu roll-onu. Ten se aplikuje do podpažních jamek pomocí kuličky a je velmi oblíbenou formou boje se zápachem potu.

 

Tuhá mýdla Fa Jogurt

 

Úspěch konceptu Fa Jogurt v segmentu sprchových gelů a tekutých mýdel inspiroval  k rozšíření nejúspěšnějších variant Fa Jogurt Aloe Vera, Fa Jogurt Vanilka a Med a Fa Jogurt Kokos i do segmentu tuhých mýdel. Současná nabídka tuhých mýdel, která je rozčleněna do tří základních skupin (osvěžující Fa Fresh, Fa Aroma Fresh s přírodními výtažky a exotickými vůněmi a pečující řada Fa Care, unikátní díky svému ošetřujícímu složení), se v kategorii Fa Care rozrostla o přípravky:

 

 

 

·         Fa Jogurt Aloe Vera – tato varianta v sobě kombinuje jogurtové proteinymlékem z rostliny Aloe Vera. Mléko z Aloe Vera je známo především díky svým zklidňujícím účinkům. Tato jemná receptura pomáhá chránit pokožku rukou před vysoušením a dodává jí pocit hebkosti. Fa Jogurt Aloe Vera obohacené o jogurtový protein jemně čistí pokožku a zanechává svěží krémový pocit.

 

 

·         Fa Jogurt Vanilka & Med - obsahuje kromě jogurtových proteinů také výtažky z medu, který je díky svým hojivým účinkům vyhledávanou přísadou v oblasti kosmetiky. Jogurt Vanilka & Med kombinuje zvlhčující účinky jogurtového proteinu a výtažků z medu, přináší i suché pokožce znatelný pocit hebkosti s příjemnou, jemnou vůní vanilky. Vanilkové aroma obsažené v této variantě příjemně provoní celou koupelnu.

        

  •  Fa Jogurt Kokos - s přírodním kokosovým olejem zvlhčuje a příjemně rozmazluje ruce a tělo.

 

Reklama