Je čas zamilovat se – osudově a bez kompromisů – do nové osvěžující dámské vůně Parlez - moi d’Amour Eau Fraîche z dílny módního kouzelníka Johna Galliana.

Romanticky založená dívka, jíž je nová vůně adresována, právě objevuje nový smysl života – lásku. Má o ní zatím ty nejkrásnější představy, je plná očekávání – a tomu odpovídá i její volba vůně. Osvěžující sprška grapefruitu, nevinná svůdnost právě rozvité bílé růže i náznak rodící se smyslnosti pižma – to vše tvoří jiskřivě vzrušující kompozici, která ideálně odpovídá momentálnímu rozpoložení naší mladé hrdinky.

vůně

Špetka dobrodružné povahy i hluboká znalost psychologie mladé dívky, pro niž je vůně určena, dovedly jejího autora Aliénora Masseneta k následujícímu vyznání: „V Eau Fraîche jsem chtěl na základě původní vonné nóty Parlez-moi d´Amour vycizelovat svěží kaskádu tónů, jež by rozzářily každý nový den, kdy si dívka zvolí tuto vůni za svou průvodkyni.“ Výsledkem je neobyčejná kompozice, v níž nechybí jiskra génia, jakým Galliano v moderní módě bezesporu je.

„Pižmo evokuje rockový tón, který byl přítomen už v původní Parlez-moi d’Amour, a právě ten představuje vstupenku do světa utkaného z tónů čerstvých květů a jiskřivých citrusů, plného třpytivých záblesků, které okouzlí už při prvním setkání – stejně jako láska,“ vysvětluje Galliano.

Při prvním nádechu omámí smysly květy růžového grepu, které se třpytí na pozadí pikantní nóty zázvoru. Jejich propojením vzniká elektrizující kombinace ne nepodobná lásce na první pohled. Srdce vůně zrychleně tepe v dvojjediném taktu právě se rozvíjející bílé růže a zralých bobulek bílého rybízu, jimž sekunduje snítka obsypaná květy jasmínu. V samém závěru se prolíná moderní sušší akord exotických dřevin s podpisem vytvořeným z ušlechtilého pižma zachovávajícího originální propojení s původní Parlez-moi d´Amour. Eau Fraîche je chladivou a důvěrnou sprškou květinových tónů, která je něčím známá a přece překvapující svou originalitou. Zahalená do skleněného flakónu inspirovaného milostným dopisem pableskuje svěže zeleným odstínem korunovaným stříbřitým uzávěrem.

Začtěte se do pomyslného vyznání a nechte kolem sebe rozeznít něžné i svůdné tóny plné smíchu a sladkých příslibů – oddejte se své nové lásce a Eau Fraîche Parlez-moi d’Amour se stane dokonalým obrazem vaší zamilované duše.

Linie:

  • EdT 30 ml 899 Kč
  • EdT 50 ml 1399 Kč
  • EdT 80 ml 1599 Kč
Reklama