Nová vůně TROPICAL PASSION je svěží, květinově ovocná, plná hravosti a mládí. Její exotické ovocné nóty ve spojení s květinovým srdcem a dřevitým základem z ní dělají vůni tropickou a sexy, vůni, která rozproudí krev nejen ve vašich žilách.

 

Kolekci osobitých dámských vůní adidas, které kombinují sportovního ducha a ženskou smyslnost, tvoří čtyři výjimečné vůně. Vůně vyjadřující sílu životních emocí a umožňující tak aktivním ženám sladit barvu a vůni s jejich náladou.

 

Modrá. Jemně uklidňující, chladivá a hlavně velmi univerzální vůně na každý den  Fresh Vibes se smyslnou kombinací svěžích mořských a květinových tónů, díky níž vám po celý den bude znít melodie s nádechem slunce, moře, plachetnic, surfování, plavání a plážového volejbalu.

 

BÍlÁ. Teď je ten správný čas pro Zen-harmonii a sportovní eleganci pudrové aury vůně Floral Dream s bohatým a žensky květinovým buketem.  Bude vás provázet na tenisových kurtech, golfovém hřišti, při šermu, jízdě na koni či na oddychovém SPA víkendu spolu s vám vlastní rafinovaností.

 

RŮžová. Pulzující a energickou náladu, která je vám nejbližší, svěže podtrhuje květinově - ovocná vůně Fruity Rhythm ať už na tanečním parketu, při potulkách nočními ulicemi nebo v okamžicích plných zábavy, kdy rozjasní každý váš úsměv.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od března tohoto roku k nim však přibude další vůně a s ní i další barva vašich emocí. Oranžová.

 

Nová vůně TROPICAL PASSION je svěží, květinově ovocná, plná hravosti a mládí. Její exotické ovocné nóty ve spojení s květinovým srdcem a dřevitým základem z ní dělají vůni tropickou a sexy, vůni, která rozproudí krev nejen ve vašich žilách.

 

TROPICAL PASSION okamžitě zapůsobí divokým rytmem a vášní zvlášť na mladé dívky, které se rády baví, chtějí si užívat ducha nádherného horkého léta každý den plnými hrstmi, nadevše milují tanec a rytmus mají v krvi. Neznají lepší způsob vyjádření sebe samých a své životní energie než hlasitý a upřímný smích, který je tak nakažlivý pro všechny okolo.

 

Všechny dámské vůně adidas jsou o emocích, pocitech, a jejich moderní, sportovně elegantní vzhled vyhovuje ženám různých nálad a životních postojů. A právě proto jsou určené dnešním moderním, nezávislým, sportovně založeným "chic" ženám a jejich emocím, které jsou tak jako ony samy neustále v pohybu.

 

Řada vůní a doplňkových produktů Tropical Passion tvoří:

 

Toaletní voda                            30 ml                 299 Kč / 379 Sk

Toaletní voda                            50 ml                 399 Kč / 499 Sk

Deodorant spray                      150 ml                 79 Kč /  99 Sk

Parfumovaný deo natural spray   75 ml                 169 Kč / 199 Sk

Reklama