Magie

Vtělení „Zasvěcenci“

Vášniví. Exotičtí. Výstřední. Tak by se dali charakterizovat představitelé této kategorie. Jako by z jejich nitra vycházelo světlo.

To jste vy, kterým v TESTU paní Doreen Virtue vyšlo, že patříte do skupiny „Zasvěcených“.

Zasvěcenci jsou lidskými bytostmi od počátku věků. Pamatují rozkvět i zánik mnoha civilizací. Mnohdy si matně vzpomínají na některý ze svých životů a mnohdy si pamatují i okolnosti své smrti.

Dost často se zajímají o magii, esoteriku i léčení. To proto, že v minulosti se již podobnou činností zabývali.

Mnohdy mají obavu se ke svým schopnostem přiznat. Mají totiž v paměti i pronásledování a v mnoha případech ošklivou smrt v této souvislosti.

Poznáte je

Často je jejich image jakoby oslavou krásy zašlých časů. Jako by se u nich zastavil čas. Vypadají jako hrdinové z romantických románů.

Obvykle mají hedvábně hladké dlouhé vlasy, oválné tváře a znepokojivý pohled. Pozemští andělé náležející k této skupině jsou obdařeni moudrostí a vysoce vyvinutými intuitivními schopnostmi. Jejich pohled je pronikavý a nemá smysl před nimi předstírat a lhát, protože okamžitě poznají, kde je pravda.

Obklopuje je aura tajemného. Když jim pohlédnete do očí, v tu chvíli víte, že vědí.

e

Představitelé skupiny zasvěcených jsou lidské bytosti, které se naučily ovládat energii. Jsou schopni zázračných uzdravení, kouzel ve smyslu zhmotňování svých přání nebo představ, včetně ovlivňování počasí a působení na fyzické předměty formou telekineze a levitace.

wJedná se o mocné mágy náležející k lidské rase, kteří byli povoláni z duchovních světů zpět do fyzického světa kvůli dramatickému vývoji událostí na Zemi.

Často hovoří o zániku světa, o špatném lidském chování vůči přírodě, zvířatům a lidem navzájem. Jsou to odpůrci válek a násilí. To proto, že ho pamatují. Je v nich cosi těžkého, zádumčivého i tajuplného.

Pomohou vám holou větou. Holou větou vás rovněž umravní. Není pro ně problém vcítit se do vás. Mají potřebu vás poučovat a vést.

Zasvěcenec je mentor, který po vás bude chtít, abyste se rozvíjeli. Ne každý tyto bytosti snese, ale o pomoc se obracíme často právě k nim.

Obvykle trpí srdečními problémy ve smyslu arytmií, prolapsů a jiných anomálií.

To proto, že toho hodně prožili a v jejich srdci se to uložilo jako symbolické rány.

Potřebují vedle sebe osoby z řad Elementálních bytostí, kteří jim vnesou do života humor a lehký nadhled a kteří jim porozumí.
Doreen Virtue


Už jste si mohli přečíst charakteristiku

Andělských entit, vesmírných bytostí elementálů a také Hledajících duší a Skokanů.

   
19.03.2010 - Záhady současnosti - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Myškomedvídek [*]

  Megalithy nazývány byly původně namáhavé kamenné náhrobní stavby,

  obyčejně z velkých kamenů upravené a zvláště pro neolit (mladší dobu

  kamennou) význačné; čítány k nim tzv. menhiry, stély, dilithy, trilithy,

  dolmeny a viklany. Některé z nich měli sloužiti i účelům náboženským; k

  těm se ještě řadily i tzv. obětní kameny, kamenné řady, cromlechy

  superkarma: 0 25.03.2010, 11:48:03
 2. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  Dallea — #2 Jejich prapůvodní význam byl kryt před blížící se celosvětovou katastrofou nebo před návštěvou nevítaných "bohů". V blízkosti každého dolmenu byl (je) pramen, většinou i léčivý. Dolmeny, megalitické stavby, menhirové řady nelze časově zařadit, stáří se odhaduje. Jsou ale podstatně starší než pyramidy. Kámen nepodléhá zkáze. Mimochodem momentálně se mapují rozsáhlé dutiny pod pyramidami.

  Nikdy jsem nechápala, proč vědci, když něčemu z kultury dávných civilizací nerozumí, přičítají nálezům náboženský význam. Mimochodem ony dávné civilizace nejprve zhotovily model budoucí stavby a mnohé modely byly objeveny.

  Příklad: Dojde k celosvětové katastrofě. Přežije na Zemi pár stovek lidí a začne nový vývoj....Za 3 nebo 5 či 10  tisíc let budou někde odhaleny hluboko v zemi dutiny uměle vyrobené. Kdy civilizace, která přijde po nás, pochopí, že to byly dnešní protiatomové kryty? V jednom protiatomovém krytu jsem spala v Norsku.

  superkarma: 0 19.03.2010, 14:39:38
 3. avatar
  [2] Dallea [*]

  "A dolmeny nebyly stavěny jako pohřební komory!"

  Pro jaký účel byly tedy, prosím, stavěny?

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #3
  superkarma: 0 19.03.2010, 14:01:56
 4. avatar
  [1] OlgaMarie [*]

  Řekla bych, že mi to sedí.

  Jeden domorodý kmen mě vyhnal z jejich společenství. Byla jsem obviněna z dlouho trvajícího sucha a neúrody. Dobu určit nedokážu, místo pravděpodobně Indonésie (dohledávala jsem obřadní masky). Se dvěma tehdy zúčastněnými jsem se setkala v současném životě. Jak velmi můj současný život ovlivnili, mi secvaklo až s odstupem času.

  A dolmeny nebyly stavěny jako pohřební komory!Sml57

  superkarma: 0 19.03.2010, 06:58:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme