Novinky

Všude dobře, doma nejlépe!

Pro čtenářku streamline znamená teplo domova velký závazek, který se snaží splnit, seč jí síly stačí. Přejme ji tedy, ať jí to jde stejně dobře, jako doposud. Děkuji Vám streamline za příspěvek.

Když se řekne „teplo domova“, představím si podvědomě celou mou usměvající se rodinu u velkého rodinného krbu s plápolájícím ohýnkem ač bydlíme v bytě a žádný krb nemáme :-)

Nicméně teplo domova dle mě vytváří ten člověk v domácnosti, který se stará o to, aby doma bylo čisto, útulno, bezpečno a vlídno. Ne nadarmo vzniklo rčení: „Všude dobře, doma nejlíp.“.

 Pokud se člověk těší domů a rád se tam vrací, tak tam zajisté má své teplo domova - pro každého z nás to může znamenat úplně něco jiného...jeden cítí teplo domova v tom, že se doma cítí bezpečně a čekají ho tam lidé, kteří jej mají rádi kdežto druhý může teplo domova spatřovat v domácím teplém obědu a další si pod teplem domova vybaví pocit tepla - možná nějakou oblíbenou huňatou deku z ovčí vlny nebo právě ten krb s ohýnkem.

Pro mě teplo domova znamená veliký závazek, protože se jej snažím u nás doma vytvářet a přeji si, aby se všichni u nás doma cítili dobře, byli spokojení a rádi se domů vraceli.

Hezký zasněžený den přeji redakci i všem ženám-in 8-)

    streamline


Více o dnešním tématu dne se dovíte ZDE – Teplo domova je nepostradatelné

redakce@zena-in.cz

   
03.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Radek Kříž

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme