Dobry večer,
k dnešnímu nočnímu tématu bych chtěla napsat, že moje svatební noc byla BOMBA!
S manželem jsme se totiž, než jsme se vzali, znali pouze měsíc a svatební noc jsme měli jako premiéru- teda pouze mezi námi.

Svatba proběhla perfektně, měli jsme krásné počasí, perfektní hosty. Dohodli jsme se, že nebudeme moc pít alkohol, aby ta svatební noc nějak dopadla:-). Manžel je veliký romantik, takže když jsme vyprovodili poslední hosty a vkročila jsem do naší ložnice v hotelu, tak ta byla celá posetá růžičkami a bylo tam snad tisíc rozsvícených svíček. Byla již napuštěná voda a úžasně voněla mým oblíbeným parfémem. Hrála tlumeně pomalá hudba. No, prostě nádhera, až jsem měla slzy v očích. Naše svatební noc byla ohromně romantická, krásná, něžná. Bylo to moc krásné.

Ještě musím podotknout, že s manželem jsme spolu již 2 roky a troufáme si říci, že o této svatební noci jsme počali naši milovanou holčičku:-)
Krásný večer
Gaba


Tak jsem se dočkal a navíc ještě takhle pohádkově! To se ještě děje? Lidé se berou hned po měsíci? Nechcete nám o tom napsat víc? Zní to celkem inspirativně! A ještě víc to, že jste stále spolu, milujete svoji dcerku a vůbec vše vypadá fajn! Jak se to dělá? Povídejte...:-)

Jinak pochopitelně díky za příspěvek! Napište mi i vy ostatní na redakce@zena-in.cz!

Reklama